zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Ako na zaistenie odkazov

Určite ste sa s tým stretli aj vy. Boli ste na svojom obľúbenom webe, v určitej chvíli vás tu zaujal umiestnený odkaz, klikli ste na neho a ocitli ste sa celkom niekde inde. Myslím na inom mieste internetu, a nie že by ste sa odobrali napríklad do kuchyne pre niečo pod zub.

Nie je to nič neobvyklé. Chodí to tak, a to s cieľom zaistiť si sledovanosť rôznych internetových prezentácií. Práve takéto odkazy na iných weboch pomáhajú nájsť nových návštevníkov a napríklad aj potenciálnych klientov.

Dosiahnuť takýto odkaz na inom, cudzom webu sa dá rôznymi spôsobmi.

Aby však takýto odkaz fungoval tak, ako má, je potrebné dodržiavať aspoň niekoľko elementárnych pravidiel.

Najideálnejšia po finančnej stránke je vzájomná výmena takýchto odkazov.Stačí napríklad umiestniť na svoj web odkaz na iný zaujímavý web a následne požiadať majiteľa týmto pocteného webu, aby rovnako učinil na oplátku s odkazom naším, k čomu je potrebné sledovať či a ako nám bude vyhovené.

Je to síce lacné, avšak tiež príliš prácne. Pretože nájsť ideálny web, na ktorý by sa odkaz umiestnil, zaberá čas, a kladná odozva na ponuku vzájomnej výmeny odkazy rovnako nie je samozrejmosťou.

A preto sa stále častejšie uprednostňujú iné formy získavania spätných odkazov, ako sú napríklad publikácie článkov alebo nepriamy linkbuilding.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol