zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Ako na využitie e-mailov?

E-maily, ktoré my ľudia dostávame, sú rôzne. Keď nám píšu tí, ktorých poznáme a ktorých máme radi, je to celkovo potešujúce, pretože nám títo zvyčajne oznamujú niečo, čo pre nás je alebo aspoň môže byť relevantné.

Lenže nie všetky e-maily sú také. Okrem nich nám prichádza aj tu viac a tu menej nežiadaná pošta, pri ktorej už tomu býva inak. Niekedy sa tu hovorí spam, čo je bohapusté obťažovanie niečím, čo nás nezaujíma alebo zaujíma čisto náhodou, a niekedy ide dokonca aj o niečo nežiaduce, ako je phishing, motivovaný snahou nás poškodiť a polepšiť si na náš úkor, prípadne rozosielanie vírusov a iného škodlivého obsahu.

Ale svet nie je iba čiernobiely. A tak je aj u e-mailov tiež niečo uprostred, niečo medzi tými vyššie spomenutými typmi e-mailovej komunikácie. A tým je to, čo spadá pod pojem e-mailing.

E-mailing je vlastne počínanie využívané mnohými rôznymi podnikateľmi na internete. Aj keď nás títo oslovujú podobnou formou neraz zbytočne, a niekedy nám tým môžu liezť aj na nervy, nie je to počínanie apriori škodlivé, ba môže to byť svojim spôsobom aj žiaduce. A to nielen pre nás, ale práve aj pre odosielateľa.

E-mailing je totiž prevádzkovaný so súhlasom tých, na ktorých cieli, respektíve týmito môže byť u solídnych firiem zrušený, ak adresátom vadí. A tento je prevádzkovaný preto, aby si podnikatelia udržiavali kontakt s tými, o ktorých majú záujem. Niekedy sa teda týmto spôsobom oslovujú zákazníci, ktorí v minulosti u niekoho nakúpili, prípadne tí, kto o niečo prejavovali záujem, ale nakoniec záujem nedotiahli až k nákupu, a niekedy tiež tí, kto si podobné zasielanie z nejakého dôvodu priali či s ním súhlasili alebo by mohli mať odôvodnený záujem.

E-mailing teda predstavuje ideálnu formu propagácie a reklamy. Pretože nestrieľa naslepo, oslovuje iba tých, kto by mohli mať skutočný záujem o danú ponuku. A tým podnikatelia nestrácajú na internete zbytočne čas a nie sú tak negatívne vnímaní, ako rozosielatelia spamu.

A tak je vhodné využívať aj podobné reklamné kampane. A to najlepšie tie poskytované profesionálmi typu Emailing Comerto, dokonalé od začiatku až do konca. Pretože každé presadenie sa na internete je pre podnikateľa dôležité.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol