zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Ako na tvorbu webových stránok

Tých, kto dnes ponúkajú alebo môžu ponúkať podnikateľom vytvorenie internetovej prezentácie, je celá dlhá rada. Zaoberá sa tým kde kto v snahe si tým na seba zarobiť. Ale zatiaľ čo každý vytvorený web svojim autorom zarobí, nie každý následne poskytuje dobré služby aj tým, ktorí si ho vybavujú, aby na ňom podnikali. Weby sú totiž najrôznejších kvalít, od absolútnej špičky až po prakticky bezcenný brak, a na tom, pre čo sa internetový podnikateľ rozhodne, záležia aj jeho budúce podnikateľské úspechy či neúspechy vo virtuálnom svete internetu.

Kto chce uspieť, musí totiž zákonite vsádzať pri tvorbe webových stránok mimo iného aj na webdesign. V ktorom by sa mali spojiť kvalifikácia, kreativita a skúsenosti s realizáciou veľkých či menších projektov. Iba tí z webdesignerov, čo dokážu vytvárať zaujímavé, nadčasové a užívateľsky prívetivé weby, uspokoja ako tých, ktorí si u nich svoje weby objednávajú, tak aj tých, ktorí na ne zavítajú, aby si tu niečo z toho ponúkaného (snáď) vybrali a kúpili.

Pri takýchto dokonalých weboch záleží dokonca aj na tých najmenších detailoch, čo sa môžu pod ich úspechy podpísať, a preto sa dajú za dokonalé považovať weby, ktoré sú prístupné všetkým užívateľom, ľahko použiteľné, dajú sa nájsť v internetových vyhľadávačoch, sú graficky zaujímavé a vyvážené.

Aby sa toho dosiahlo, je nevyhnutné ujasniť si dokonale to, čo sa od určitého webu očakáva a ako sa chovajú tí, ktorí by sa mali stať jeho zákazníkmi. Potom je potrebné vytvoriť prototyp takéhoto webu, jeho základný koncept, štruktúru a informačnú architektúru a overiť jeho použiteľnosť, V priebehu príprav je potom vhodné takýto web testovať a zbavovať ho potenciálnych nedostatkov, až nakoniec vznikne zrozumiteľný, použiteľný a pre návštevníkov príjemný web so spoľahlivým redakčným systémom zodpovedajúcim pravidlám webdesignu a internetového marketingu.

A keď je výsledný web spustený, nesmie sa zabudnúť ani na jeho dokonalú optimalizáciu, ktorá mu zaistí adekvátnu návštevnosť.

A to ponúkajú iba kreatívni a odvážni tvorcovia vybavení modernými nástrojmi a technológiami. Iba stránky od nich ponúkajú dobré vyhliadky do budúcna.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol