zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Ako na sieti nechybovať

Pokiaľ je človek obyčajným užívateľom internetu, nijak zas až tak zásadne chybovať nemôže. Musí si dať viac menej pozor len na vírusy a nejaké tie podvodné ponuky, e- maliy a hoaxy, ale keď sa toho vyvaruje, neodplatí na to, že internet k svojim účelom používa. Lenže ako náhle sa dotyčný rozhodne, že tu začne podnikať, to už je iné. V tej chvíli vzrastá množstvo toho, čo ho môže negatívne ovplyvňovať. Okrem toho už spomenutého ho často postihujú aj problémy súvisiace s jeho webom, ktorý k svojim podnikateľským aktivitám využíva.

Čo býva tradičným problémom podnikateľských, ale pokojne aj iných webov? Ak to ešte stále neviete, verte, že je to nedostatočná návštevnosť. Bez nej je totiž nemožné nájsť dostatočnú klientelu, dostatok tých, čo tu využijú podnikateľovu ponuku a zaplatia za ňu. A pretože sa podniká s úmyslom si v prvom rade zarobiť, je spomenutý nedostatok skutočne závažný.

A ako sa takejto nepríjemnosti vyvarovať? Ako to spraviť, aby človeku na jeho web ľudia chodili, a to v dostatočne veľkom počte? Najlepšie urobí ten, kto vsadí na optimalizáciu pre internetové vyhľadávače, v cudzej skratke SEO.

Ako už zasvätení vedia, jedná sa o súhrn postupov, ktorými sa dosahuje zlepšenie postavenia webu medzi tým, čo je internetovými vyhľadávačmi predkladané internetovej verejnosti. Web, ktorý je optimalizovaný, sa prepracováva na predné pozície medzi to, čo považujú vyhľadávače za relevantné a čo teda ponúkajú hľadajúcim ľuďom prednostne. A umiestnenie na týchto predných priečkach garantuje, že ho ľudia navštívia, a to z toho prostého dôvodu, že je to pre nich najpohodlnejšie, najľahšie.

Niekto si tak prehliadne na internete nejaké tie návody a potom sa pokúsi optimalizovať sám. Môže to urobiť a možno zaznamená aj určitý posun k lepšiemu. Ale je pochopiteľné, že možnosti jedinca sú obmedzené. A tak je vhodné vsadiť na profesionálov, čo mu s vecou ako úpravy webu, linkbuilding, copywriting či správna voľba kľúčových slov odborne pomôžu. V takom prípade totiž výsledok stojí za to.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol