zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Ako na SEO WordPress

Pretože je WordPress veľmi obľúbený a často využívaný redakčný systém pre tvorbu webových stránok, je dobré venovať mu pozornosť, čo sa týka SEO optimalizácie. Výhodou je u tohto systému predovšetkým to, že už zo samotnej podstaty je veľmi prívetivý k realizácii SEO optimalizácie. Navyše je k dispozícii obrovské množstvo nástrojov, ktoré dokážu optimalizáciu uľahčiť. V tomto článku sa dozviete, akými spôsobmi môžete zlepšiť optimalizáciu práve pre svoje stránky, ktoré máte postavené na platforme WordPress.

Základom sú správne zvolené pluginy

Pokiaľ nechcete mať so SEO optimalizáciou starosti, ale napriek tomu ju chcete vyriešiť maximálne kvalitne, tak sa nezaobídete bez určitých znalostí zásad SEO optimalizácie. Je to dobré poznať podstatu tejto optimalizácie a dôvody, prečo si na správne nastavenom webe zakladať. Pokiaľ tieto základy už máte zvládnuté, určite vás zaujíma, ako na SEO WordPress.

K jednoduchým úpravám je skvelé využiť veľa rôznych pluginov, teda rozšírení, ktoré sú pre platformu WordPress dostupné. Najznámejším pluginom čiže modulom je aj Yoast či tiež All in SEO. Tieto nástroje si poradia nielen so základnými nastaveniami, ale takisto umožnia realizovať aj pokročilejšie úpravy, bez ktorých sa správne optimalizovaný web nemôže zaobísť.

Čo mimo iného zvládne Yoast alebo plugin pre WordPress?

Yoast patrí medzi najznámejšie pluginy, ktoré sa pri SEO optimalizácii stránok na báze WordPress využívajú. Rozhodne to však nie je jediný plugin, skôr naopak, existuje ich mnoho ďalších. Niektoré z nich sú známejšie, niektoré naopak menej. Príkladom ďalšieho, veľmi známeho pluginu je aj All in SEO. Ide o ďalší veľmi zaujímavý balíček nástrojov, ktorý dokáže s optimalizáciou stránok skutočné divy. O tom svedčí aj počet stiahnutí, ktorý presiahol viac než 50 miliónov od roku 2007. K dispozícii sú nielen neplatené verzie, ale takisto platené či verzie určené priamo pre SEO špecialistov.

Základné zásady, ktoré je treba dodržovať

SEO optimalizácia pri webových stránkach založených na redakčnom systéme WordPress je relatívne jednoduchá, pokiaľ máte k dispozícii tie potrebné nástroje. Nástroje však nie sú všemožné, a tak sa vyplatí mať všeobecný prehľad o tom, čo to optimalizácia vlastne je a akými zásadami sa v základe riadi. Z týchto základov vyplývajú aj tieto zásady:

Ako vidíte, nie je ich málo. WordPress SEO je možné zvládnuť svojpomocne, ale len ťažko sa prirovnáte kvalite, ktorú by dokázali odviesť odborníci z firmy SEOlight s.ro.  Tí totiž vedia, ako pri optimalizácii postupovať, aby bol výsledok skutočne efektívny. Prečo sa preto trápiť s optimalizáciou, keď sú tu špecialisti, ktorí ju môžu zvládnuť za vás?

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol