zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Ako na optimalizáciu?

Pokiaľ sa má dosiahnuť s webom na internete dosť veľkých úspechov, nezaobíde sa to obvykle bez optimalizácie pre internetové vyhľadávače. Pretože tá dokáže (napríklad aj v kombinácii s reklamou) zaistiť webu žiaducne veľkú návštevnosť, takú, akú by sa automaticky s veľkou pravdepodobnosťou nikdy nedosiahlo.
Avšak takáto optimalizácia funguje nielen preto, že dokáže zdokonaliť web a zaistiť mu rôznymi činnosťami lepšie pozície v internetových vyhľadávačoch, ale aj preto, že nie všetci majitelia webov tieto optimalizujú. Takže sa dá získať výhoda v porovnaní s tými neoptimalizujúcimi.
A prečo niektorí prevádzkovatelia svoje internetové prezentácie neoptimalizujú, keď je SEO nesporný pomocník na ceste nahor, k vyššej návštevnosti, a teda aj väčšiemu využitiu webov? Z celkom banálneho dôvodu. Keď sa pri optimalizácii staví na profesionálnu pomoc, vyjde to celkom draho, a keď niekto optimalizuje sám, musí tomu venovať prinajmenšom moru času a energie.
Profesionálna pomoc sa SEO sa rozhodne nekúpi za niekoľko tisícok. Skôr to môže ísť pri väčších weboch do státisícov. Hoci sú tu ceny rozmanité a ide teda o ‚strieľanie od boku‘. A tak je celkom bežné, že si majitelia webov robia niektoré tie s optimalizáciou súvisiacej činnosti sami. Sami si sem píšu texty s informáciami a radami, v ktorých sa vyznajú, prípadne sa sami inšpirujú niekde na internete o tom, čo by ešte mohlo byť v ich silách, a potom to skúšajú realizovať. Amatérsky sa tu tak dá pokúšať napríklad aj o analýzu kľúčových slov.
Ale sú tu aj záležitosti, pri ktorých sa to bez odbornej pomoci nezaobíde. V prípade záležitostí ako PPC reklama, linkbuilding, e-mail marketing, grafika či využitie sociálnej siete, ale často aj copywriting, treba staviť radšej na profesionálov. Pretože tu amatér nikdy nedosiahne také výsledky ako SEO konzultant, SEO špecialista alebo špecializovaná agentúra. Avšak pri cene ich služieb je vhodné vsadiť na ne až vtedy, keď je návratnosť investície do nich istá.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol