zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Ako na návštevnosť e-shopov?

Internetoví obchodníci, ktorí sa stretávajú s nežiaduce nízkou návštevnosťou svojich webov, sa stretávajú aj s nedostatkom príjmov. A aj keby sa nejaký ten nezáujem ešte zniesť dal, nedostatočné príjmy už v žiadnom prípade akceptovať nemožno. To by bola braná vedúca do pekiel.
Nie je teda divu, že každý z internetových obchodníkov po čo najvyššej návštevnosti svojho internetového obchodu prahne. A že snáď nikdy nemá dosť. Lenže čo si počať, keď táto sama nevznikne? Čo robiť, keď je web žiaducimi návštevníkmi a potenciálnymi zákazníkmi míňaný?
V takej situácii tomu musí dotyčný podnikateľ napomôcť. A riešenie k poteche niekoho takého existuje. A ako sa mu môže hovoriť? Napríklad

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol