zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Ako na lokálnej SEO?

Keď sa optimalizuje pre internetové vyhľadávače, ide o to, aby bol odkaz na web čo najlepšie umiestnený v internetových vyhľadávačoch a web mal tým pádom zaistenú čo najvyššiu návštevnosť. A keď sa optimalizuje lokálne, ide vlastne o to isté, iba s tým rozdielom, že ide o to, aby bol takýto web dokonale vidieť iba niekde. Obvykle tam, kde ten, kto daný web prevádzkuje, pôsobí, kam až dosahuje jeho činnosť. Pretože nie každý podniká v celosvetovom meradle.
Lokálne SEO tak pomáha firme vyniknúť tam, kde si to táto praje, v danej oblasti, bez nutnosti byť úspešnou zároveň aj v oblastiach iných, už nezaujímavých.
Keď má byť takýto web regionálne alebo miestne úspešný, malo by sa na to myslieť už od začiatku. A mal by tu tak byť taký obsah, ktorý sa práve vo zvolených miestach javí byť najdokonalejším. Čo môže obnášať ako texty, tak aj obrázky, videá, príspevky na blogu a podobne. Tento obsah by mal určite miestnych užívateľov internetu zaujímať, mal by ich oslovovať a prinútiť k žiaducej akcii. A samozrejme sa to tu nezaobíde ani bez takých kľúčových slov, ktoré sú v danom prípade najžiaducejšie.
Avšak webu by nemali rozumieť iba jeho návštevníci, ale aj internetové vyhľadávače. A preto je potrebné vytvoriť tu také interné odkazy, vďaka nim sa napríklad Google na takomto webe dokonale vyzná a dostane sa vždy na relevantné miesta takéhoto webu. A pokiaľ ide o odkazy externé, tie by mali daný web prepájať predovšetkým s ďalšími lokálnymi podnikmi a inštitúciami, ktoré okrem lokálneho zamerania tiež dodajú webu dôveryhodnosť. Údaje o firme by sa potom mali objavovať aj v iných lokálnych zdrojoch, napríklad v adresároch firiem, čo zvyšuje dôveryhodnosť webu pre Google.
A je pochopiteľne tiež žiaduce neustále sledovať zmeny vyhľadávacích algoritmov vyhľadávačov, ktoré sa môžu na hodnotenie webu podpisovať a na ktoré je teda vhodné pružne reagovať.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol