zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Ako na linkbuilding?

Na internete je nepreberné množstvo rôznych publikovaných materiálov. Je ich tam toľko, že je úplne nepravdepodobné, že by niekto niekam trafil celkom vedome, že by mal predstavu o tom, o ktorý web stojí, a presne taký web by bez cudzej pomoci aj našiel. A je teda v záujme prevádzkovateľov webov ukázať tým, čo by o ich prezentáciu mali alebo aspoň mohli mať záujem, cestu, ako sa k ním dostať.

Takýmto ukazovateľom cesty, kadiaľ sa dostať k požadovanému cieľu na internete, sú- ako všetci, čo sú v obraze, vedia- spätné odkazy. Tie sa rozmiestňujú na cudzie internetové stránky s úmyslom zaujať nimi návštevníkov dotyčných cudzích webov a priviesť ich odtiaľ k sebe.

Stačí mať odkaz smerujúci na svoj web na cudzom webe a potom čakať, až na neho niekto klikne a tým sa ocitne tam, kde by snáď mal byť. Lenže akokoľvek je toto zdanlivá banalita, zasa až tak jednoduché to nie je. Pretože nie každý majiteľ internetovej stránky povolí, aby sa na jeho diele propagoval len tak niekto iný, nie každé umiestnenie takéhoto spätného odkazu je aj žiaduce. A preto je treba mať vždy na pamäti, že je potrebné sa dohodnúť. A to sa dá spraviť rôzne.

  1. Takéto umiestnenie odkazu sa dá u nejakého majiteľa iného webu zaplatiť
  2. Dá sa dohodnúť na vzájomnej výmene propagácie, dajme tomu v podobe článku za odkaz
  3. Dá sa u majiteľa iného webu nájsť nefunkčný odkaz a dohodnúť sa na tom, aby tento smeroval na web nového záujemcu
  4. Dá sa tvoriť obsahový materiál pre cudzí web a do toho si smieť na oplátku vložiť svoj odkaz
  5. Využiť sa dá diskusie na weboch, pokiaľ sa nejedná o spamovú záležitosť

Je to celkom efektívny spôsob, ako pre svoj web zaistiť nových návštevníkov. Ale jedná sa takisto obvykle o záležitosť finančne alebo časove náročnú. Pretože platené umiestnenie odkazov na atraktívnych weboch niečo stojí, a nájsť si na internete bezplatné alternatívy manuálne a využívať tieto zaberie more času. A preto sa obvykle hodí pomoc zvaná linkbuilding, pri nej to za majiteľa webu spravia odborníci.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol