zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Ako na linkbuilding

Keď chce niekto na internete uspieť, potrebuje si zaistiť sledovanosť svojho webu. Na túto jeho prezentáciu jednoducho musí mieriť dosť ľudí, ktorí sa zaujímajú o jej obsah, inak je tu v podstate všetko snaženie márne.

Prinútiť však dostatočne hojnú verejnosť, aby niekomu mierila na jeho web, nie je vôbec ľahké. A aby to bolo aspoň jednoduchšie, existuje linkbuilding, čiže vytváranie spätných odkazov. A práve takéto odkazy môžu v prípade, že sú dokonalé, znamenať pre návštevnosť nejakého toho webu skutočne veľa. Pretože sem privedú návštevníkov odinakiaľ, ktorí by si inak možno ani náhodou cestu na daný web nenašli.

Ak to má ale fungovať, musia byť takéto odkazy dosť početné a čo najideálnejšie rozmiestnené. Čo dá rozum, ak sa nad tým zamyslíme. Čím viac je odkazov, ktoré sa ľuďom dostanú na oči, tým väčšia je nádej, že ich niekto využije, a čím dokonalejšie sú tieto umiestnené, tým skôr si ich niekto všimne. A to dokonca nielen používatelia internetu, ale aj také dôležité nástroje, akými sú internetové vyhľadávače. A tí všetci majú pre zdar webov význam – pretože používatelia, ktorí sa dopátrajú k takémuto webu, môžu byť následne aj jeho klientmi, ktorí dajú jeho prevádzkovateľovi zarobiť, a vyhľadávače môžu priviesť ešte ďalších užívateľov lepším umiestnením daného webu vo svojej ponuke.

A kde by sa mali ideálne spätné odkazy objavovať? Pochopiteľne nie tam, kde ich nikto nehľadá, teda napríklad v komentároch alebo niekde, kde sa tieto strácajú medzi inými odkazmi, prípadne na weboch, ktoré nemajú práve dobrú povesť, a tak by mohli poškodiť aj web, na ktorý sa na nich odkazuje.

Dokonalé odkazy by sa mali objavovať na kvalitných a relevantných weboch s dosť hojnou návštevnosťou, a to najlepšie na popredných miestach a v atraktívnych článkoch a iných textoch. Kam sa ale tieto nedostanú len tak ľahko. A preto by sa tomu malo pomôcť. Napríklad kúpou alebo výmenou takých odkazov, aktivitou v diskusiách, písaním atraktívnych článkov, blogovaním a podobne.

A pretože je niečo také dosť prácne, je dobre si s tým nechať pomôcť od odborníkov na SEO.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol