zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Ako na internete uspieť?

Mať v internetovom podnikaní od začiatku dostatočné úspechy je bohužiaľ pre mnohých podnikateľov iba sen, ktorý nedochádza reálneho naplnenia. Túžiť po dosahovaní žiaducich úspechov možno, ale to neznamená, že sa tieto dostavia. A musí sa pre nich treba aj všeličo urobiť.
Obvykle sa teda weby optimalizujú pre internetové vyhľadávače. SEO im v tomto ohľade môže znateľne pomôcť, môže ako súbor žiaducich počinov zaistiť vzostup odkazu optimalizovaného webu v internetových vyhľadávačoch, a to až na popredné pozície, ktoré sú z pohľadu získavania vyššej návštevnosti žiaduce, ba priamo nevyhnutné. Avšak oných ideálnych popredných pozícií je pochopiteľne v zoznamoch toho ponúkaného internetovými vyhľadávačmi oveľa menej ako webov, ktoré by podobné umiestnenie potrebovali. A musíme si priznať, že nielen že sa s len tak nejakou optimalizáciou pre internetové vyhľadávače neuspeje, ale ide aj v jej prípade o zdĺhavú záležitosť, ktorá sa prejaví až v dlhšom časovom horizonte. A keď teda chce podnikateľ na internete získať väčší počet zákazníkov, musí staviť okrem SEO aj na ďalšie formy pomoci.
Čo sa týka podpory, ktorá je tu rýchla a spoľahlivo zaberajúca, oplatí sa často staviť aj na PPC reklamu. Tú si jednoducho stačí zaplatiť a úspech sa razom dostaví. A na rozdiel od iných reklám je tu oslovenie internetovej verejnosti isté. Pretože sa PPC reklama umiestňuje práve na ideálnych popredných miestach v internetových vyhľadávačoch. Lenže rýchlosť a spoľahlivosť je tu samozrejme sprevádzaná aj nedostatkom, ktorým je cena. Čím žiadanejšie kľúčové slová sú totiž v tejto reklame využívané, čím väčšia je v niektorej oblasti konkurencie, tým je kliknutie drahšie. A preto je potrebné vždy zvažovať, aké parametre tejto reklamy použiť a na aké kľúčové slová staviť. Inak by sa podnikateľ nedoplatil, a hoci by potom návštevnosť získal, nemuselo by to byť rentabilné.
Ale keď sa SEO a PPC skombinujú, má podnikateľ skutočne reálnu šancu na sieti uspieť.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol