zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Ako na copywriting?

Ľudia, ktorí nerozumejú optimalizácii pre internetové vyhľadávače alebo copywritingu, prípadne obom zároveň, by mohli mať pochybnosti o tom, či je copywriting skutočne taký významný pre optimalizáciu, keď ide v jeho prípade vlastne len o písaní nejakých textov, zatiaľ čo SEO usiluje o dosiahnutie čo najlepšieho umiestnenie odkazu určitého webu v internetových vyhľadávačoch. Ale verte, že k sebe oboje skutočne patria. A hoci by mohol existovať copywriting bez optimalizácie pre internetové vyhľadávače a naopak, bolo by to jednoznačne na škodu veci.
Veď si to stačí iba predstaviť. Zaujal by niečí podnikateľský web verejnosť, a teda potenciálnych zákazníkov, keby na ňom nebolo vôbec nič napísané, keby sa tento obmedzoval iba na obrázky, fotografie, grafy, videá a podobne? Možno by to fungovalo u nejakých pornostránok, kam ľudia nemieria preto, aby si tu čítali, ale inde by to bol prepadák. A to už ani nehovorím o význame propagačných článkov, ktoré majú za úlohu ľudí na určitý web lákať a ktorých potenciál by v prípade ich nevyužitia schádzal.
Avšak vzhľadom na to, že ide v podobnom prípade pri copywritingu o vytváraní marketingových textov, ktoré majú za úlohu zvýšiť predaj výrobkov alebo služieb, nesmie sa podceňovať kvalita takých textov, a teda aj copywriterov. Pretože marketingové texty musia byť odborne dokonalé, musí tu byť využitá správna terminológia, musí sem byť zasadený optimálny počet správne zvolených kľúčových slov a súčasne musí ísť o texty čitateľné a zamýšľaný cieľ dosahujúci. S čím si poradia iba takí copywriteri, ktorí nielen ovládajú gramatiku, ale vedia aj pracovať s princípmi SEO, vedia sa vcítiť do potrieb zákazníkov, sú tvoriví, ale aj zodpovední.
A tak je rozhodne lepšie vyhnúť sa druhoradým alebo aj vyslovene podradným ponukám, napríklad tým za strany študentov či žien na materskej dovolenke. Nič proti nim, ale práve títo ľudia obvykle dokážu zaujať iba nižšou cenou. Avšak neponúkajú, ako sa hovorí, za málo peňazí veľa muziky. A v SEO nejde o kvantitu, ale o kvalitu.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol