zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Ako na copywriting?

Keď už sa má webom na internete dariť a keď sa s ich pomocou má dosahovať požadované výsledky, nezaobídu sa tieto ani bez dosť kvalitných a konkrétnych požiadaviek vyhovujúcich textov. Áno, na weboch sa musí všeličo oznamovať aj v písomnej forme, podobu textu mávajú aj propagačné oznámenia, a preto si tu na svoje často prídu aj copywriteri. Teda ľudia, ktorí dokážu na rozdiel od väčšiny našincov písať kvalitne a navrch presne tak, ako si to žiada aj optimalizácia pre internetové vyhľadávače, SEO.
Na čo nám copywriteri a ich práca, teda copywriting, sú? V prvom rade na to, aby sa návštevníkom webov dostávalo vždy potrebných informácií, a to v náležitej kvalite. Aby tu bolo všetko napísané čítavo a kvalitne, aby tu neboli texty ťažko zrozumiteľné až nepochopiteľné, ale také, do akých je radosť sa začítať. A je pochopiteľné, že musia podobné texty zodpovedať aj tomu, čo od nich očakávajú internetové vyhľadávače, aby v nich boli optimálne zakomponované požadované kľúčové slová alebo vložené spätné odkazy…
Je toho vlastne veľa, čo sa od textov na internetových weboch očakáva. A preto je copywriting často nadmieru dôležitý. Veď k čomu by bol text, ktorý by už od počiatku nikoho nezaujal? Na nič. Nikto by ho neprečítal a nedozvedel sa tak to, čo sa má podľa zámerov toho prezentujúceho vedieť. Na čo by bol text, ktorý by nebol unikátny? Nikto by ho nečítal, keby už dávno vedel, čo sa v ňom dozvie. Na čo by bol natoľko pravopisne a slohovo nedokonalý text, ktorý by skôr odpudzoval, než aby lákal? Nestálo by to za nič a výsledku by sa nedosiahlo, nech už by bol tento akýkoľvek.
A tak sa nemôže stať úspešným copywriterom nikto, kto nerozumie svojmu ‚remeslu‘. Kto nevie podať to, čo má, tak, aby to každý čitateľ pochopil, kde nevie využívať ideálnu slovnú zásobu a možno ignoruje aj grafickú stránku svojho diela, ten tu neuspeje. Rovnako ako neuspeje prevádzkovateľ nejakého webu, ktorý staví na svoje mizivé schopnosti.
A preto si tí, ktorí chcú niečo na svoj web napísať, musia vybrať toho, kto je skutočne schopným autorom. Jedine tak sa s obsahovými alebo PR článkami uspeje. U čitateľov rovnako ako u internetových vyhľadávačov.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol