zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Ako mať nádej na internete?

Pri akomkoľvek podnikaní sa dá uspieť jedine vtedy, keď má podnikateľ dosť zákazníkov. A dosť zákazníkov nemá, kým sa o ňom náležite nevie. Kým ho ľudia, ktorí by u neho mohli utrácať peniaze, nenájdu, nie je perspektíva podnikania nijako svetoborná. Skôr je to beznádejné.

Mohlo by sa zdať, že je tento problém na internete vyriešený. Tam je predsa toľko užívateľov a tým pádom potenciálnych zákazníkov, že nevyzerá pravdepodobne, že by sa tam niekto so svojim biznisom nepresadil. Ale skutočnosť je výrazne odlišná. Zákazníkov by tam skutočne mohlo byť habadej, ale podnikatelia s nimi neprídu cez internet do kontaktu tak jednoducho, ako by to malo byť. A veľa ponúk sa tu minie s tými, ktorí by o ne mali záujem.

A ako to zariadiť, aby k tejto nepríjemnej skutočnosti nedochádzalo? Ako zariadiť, aby každý, kto na internete niečo ponúka, oslovil práve tých, ktorí o to môžu mať záujem, aby bola ponukám na webe venovaná dostatočná pozornosť?

Najlogickejšie a najlepšie fungujúce je zaistiť webu so zverejnenými ponukami priazeň internetových vyhľadávačov. Keď web zodpovedá tomu, čo majú vyhľadávače za dokonalé, objavia sa medzi prednostnými ponukami, ktoré ľudia využívajúci vyhľadávače neprehliadnu. Keď niekto vo vyhľadávačoch po niečom pátra, využije predsa najradšej takú ponuku, ktorá sa mu ukáže hneď ako prvá.

Stačí teda zaistiť si v zoznamoch ponúk internetových vyhľadávačov niektorú z popredných pozícií a podnikanie sa začne dariť. Podnikateľský web tým získa náležitú návštevnosť a obchody sa tu môžu začať hýbať.

Lenže ako prinútiť vyhľadávače, aby si z ohromného množstva webov vybrali ako ten zaslúžiac si najväčšiu podporu? To mnohí internetoví podnikatelia nevedia. A aj keď teoreticky vedia, nezvládnu to prakticky realizovať. Čo ale nevadí. Pretože je tu SEOlight, a ten majiteľom webov zaistí SEO, vďaka ktorej sa web záujmu verejnosti dočká.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol