zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Ako bojovať proti podnikateľskej smole?

Ľudia a firmy podnikajúce na internete si už dávno nevystačia iba s tým, že na nejakej stránke vyvesia nejakú ponuku. Musí sa tiež postarať, aby si ju všimli všetci tí, ktorí si ju majú všimnúť. Pričom je pochopiteľne záujem o to, aby si kohokoľvek ponuky všimlo čo najviac ľudí. Pretože viac ľudí znamená potenciálne aj viac zákazníkov a väčšie príjmy.
Ale pretože si internetová verejnosť len tak nejakej ponuky nevšimne, treba minúť neskutočne veľké peniaze za reklamu a marketing. Čo stojí toľko, že si to kdekoľvek z podnikateľov a firiem nemôže dovoliť. Čo u niekoho, kto sa v internetovom podnikaní nevyzná zase až tak veľmi dobre, môže vzbudiť pocit beznádeje. Pretože podnikať bez zákazníkov nemožno, a minúť za získanie zákazníkov viac, než koľko tu potom títo minú, tiež nemá logiku, oboje vedie ku krachu.
Ale našťastie je tu aj ešte jedna cesta – SEO alebo optimalizácia pre internetové vyhľadávače. A tá je ďaleko ľahšie finančne zvládnuteľná a súčasne aj žiaduci efekt ponúkajúci. Pretože ide o činnosti, ktoré pomáhajú zavďačiť sa internetovým vyhľadávačom, a sú to internetové vyhľadávače, ktoré môžu webom pomáhať s ich presadením sa.
Záležitostí, ktoré sa dajú pri optimalizácii využiť na dosiahnutie lepšej pozície v zoznamoch ponúk internetových vyhľadávačov, je celý rad. Je tu len tak náhodne copywriting, voľba čo najlepších kľúčových slov, linkbuilding… A k týmto a nielen týmto záležitostiam sa často vypláca zaobstarať si pre svoj web aj jeho blog. Čo síce nie je nepostrádateľná záležitosť, ale napriek tomu sa často oplatí ho mať. Pretože na blogu je možné uverejňovať kdečo, čo sa na hlavný web nezmestí, do tu publikovaných textov je možné umiestniť doplňujúce informácie, ako aj odkazy, kľúčové slová a podobne, a už aj fakt, že si možno na blogu čítať, vedie k tomu, že sa sem zákazníci skôr vracajú. A tiež sa taký kvalitný blog podpisuje na tom, ako je web hodnotený internetovými vyhľadávačmi a ako dokonale alebo ťažko je jeho odkaz na nájdenie.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol