zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Aké môže byť SEO?

O tom, čo je optimalizácia pre internetové vyhľadávače, sa tu moc rozpisovať netreba, určite všetci máte aspoň v hrubých rysoch predstavu o tom, o čo sa jedná. Avšak menej rozšírená je známosť o tom, že nie je optimalizácia ako optimalizácia. Že tu existujú tiež druhy (či snáď poddruhy?), ktoré sú svojim spôsobom natoľko špecifické, že sa odlišujú od ostatných.

O aké optimalizácie že tu ide?

  1. Medzinárodná optimalizácia. Táto hrá kľúčovú úlohu predovšetkým vtedy, ak chce niekto uspieť so svojim webom nielen doma, ale aj v zahraničí. Jej podstatou sú činnosti vedúce k zviditeľneniu dotyčného webu v rôznych vyhľadávačoch či v rôznych lokálnych verziách jedného vyhľadávača v medzinárodnom meradle.
  2. JavaScript SEO je súčasťou optimalizácie pre internetové vyhľadávače, zameranou na optimalizáciu stránok vytvorených týmto programovacím jazykom, ktorý býva v nejednom prípade pre vyhľadávače problematický.
  3. SEO Youtube sa zameriava na práve zmienený vyhľadávač, čo patrí k najvýznamnejším na celom svete. V tomto prípade sa jedná o optimalizáciu názvu a titulkov, kategórií, štítkov, popisov a anotácií a rovnako o podporu tu zverejnených videí mimo Youtube samotne.
  4. ASO alebo SEO mobilných aplikácií vedie k čo najlepšiemu umiestneniu mobilných aplikácií vo výsledkoch hľadania v obchodoch s aplikáciami. Čo je vyhľadávač používajúci k hodnoteniu viacero kritérií. Najvýznamnejšími kritériami sú tu titulky, kľúčové slová, počet stiahnutí, hodnotenia a recenzie.
  5. Instagram SEO je optimalizáciou pre Google, ktorej zmyslom je zobrazovanie dotyčného profilu práve pri vyhľadávaní v Googli. Pracuje sa tu so štrukturovanými dátami, ktoré podporujú web a sociálne siete, svoju úlohu tu zohráva aj názov a popis dotyčného účtu tamojšími odkazmi.
  6. GEO alebo SEO pre GIF vyhľadávače, spočívajú v súčasnosti vlastne len v pridávaní štítkov čoby kľúčových slov.
  7. Negatívne SEO, ktorého podstatou nie je vylepšovanie svojho webu, ale poškodzovanie webu konkurenčného. U toho ide ale o činnosť, čo nezohráva významnejšiu úlohu.

Optimalizácie pre internetové vyhľadávače je teda celkom zjavne veda. A preto sa rozhodne vypláca vsadiť na odborníkov, ktorí ju realizujú miesto samotného majiteľa webu.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol