zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Aj Wix je možné optimalizovať

Pokiaľ chce mať dnes niekto svoj internetový obchod, má to jednoduché. Na to, aby si ho zaobstaral, nepotrebuje dokonca ani nejaké tie odborné znalosti z odboru programovania. A napriek tomu môže mať aj človek neznalý tohto odboru dokonale funkčný a vzhľadný web, ktorý mu dokonale poslúži ako internetový obchod. Stačí, keď sa staví na platformu Wix, a je to. Táto platforma založená na cloude sa totiž dá veľmi ľahko spravovať, a dá sa na jej stránkach bez problémov upravovať aj pridávať ich obsah. A preto si na tejto platforme už kdekto založil a doteraz zakladá napríklad aj svoj internetový obchod. Ktorým si má pochopiteľne v úmysle zarábať peniaze.
Lenže je pochopiteľné, že ani Wix nie je na internete ničím vzácnym a výnimočným, a preto ani u na tomto vytvorených e-shopoch nie je automaticky zaistená dostatočne vysoká návštevnosť. Pretože sa ani tieto neobjavujú automaticky medzi poprednými ponukami internetových vyhľadávačov.
A tak sa musia aj e-shopy na Wixe optimalizovať pre internetové vyhľadávače, aby si polepšili a stali sa dosť využívanými a finančne atraktívnymi. A ako táto vyzerá? Teda ako má vyzerať?
Ako prvé je pochopiteľne nevyhnutný dokonalý audit predností a nedostatkov webu, ktorý by mal byť optimalizovaný. Je potrebné odhaliť, čo tu bráni v lepšom umiestnení medzi odkazmi v internetových vyhľadávačoch.
Nasleduje pochopiteľne z tohto auditu vyvodená stratégia optimalizácie, ktorá sa pochopiteľne nezaobíde ani bez výberu čo najvhodnejších kľúčových slov, ani bez kvalitného linkbuildingu, ani bez copywritingu. Čo pochopiteľne všetko vyžaduje čas a investície. Ale oplatí sa to. Pretože sa vďaka takejto optimalizácii zoženú dostatoční zákazníci a podporovaný web sa stane aj so svojim obsahom známejším.
Avšak je samozrejmé, že nie je SEO ako SEO. A preto je u nej určite vhodné dať prednosť využitiu pomoci od profesionálov.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol