zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Aj web rozhoduje o úspechu

Podnikanie na internete si žiada, aby mal ten, kto sa mu hodlá venovať, svoj vlastný web. A ako je všetkým znalcom tejto problematiky známe, nemalo by ísť v žiadnom prípade o web hocijaký, Aj keď môže každý takýto web hypoteticky niečím prospieť, je efekt nekvalitných webov sporný a minimálny. Pretože niečoho takého je už internet plný a nie je teda pravdepodobné, že by niečo nekvalitné internetovú verejnosť zaujalo.

Kto chce na sieti uspieť, potrebuje niečo lepšie, dokonalejšie, niečo, čo prevyšuje konkurenciu a boduje mimo iného aj v internetových vyhľadávačoch. Pretože nejde len o pekný dizajn, interaktívne prvky a zaujímavé texty, ide o prilákanie nových a udržanie stálych zákazníkov.

Takéto kvalitné weby vyžadujú predovšetkým základnú analýzu oboru, konkurencie a kľúčových slov, aby sa stal podnikateľ so svojim predajným procesom unikátny a atraktívny pre užívateľov.

A ako taký proces vzniku dotyčnej jedinečnej internetovej prezentácie, ktorá  v konečnom dôsledku prinesie napríklad aj netušené možnosti, vyzerá?

V prvom rade je nevyhnutné stanoviť si ciel, čo má byť dosiahnutý. Pachtiť sa za niečím a nevedieť za čím by logicky ťažko prinieslo žiaduci výsledok. A následne je nevyhnutné vypracovať konkrétnu technickú úlohu, analyzovať obor, ktorému sa má ten budúci web venovať.

Až potom sa dá pristúpiť k vytvoreniu designového návrhu a štruktúry webu a k napísaniu textov, čo budú na dotyčný web umiestnené, prípadne k prevedeniu zmien, ktoré si objednávateľ takéhoto webu žiada.

A je logické, že je dokonalý web sprevádzaný aj behom svojho fungovania nepretržitou podporou a prevádzané práce sú odovzdané v zmluvne dohodnutých termínoch. Tento musí byť vhodný k spusteniu na akomkoľvek zariadení, musí sa dostatočne rýchlo načítať, musí byť zaistená základná optimalizácia webu a napríklad tiež PPC reklama, ak je táto žiaduca.

A je logické, že to nie je zadarmo. Ale za ten výsledok to stojí a držgrošenie by v tomto prípade bolo šetrením na nesprávnom mieste.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol