zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Aj web je tu dôležitý

Sú internetové obchody, na ktorých je pomyselná tlačenica a kde nakupuje kdekto. Potom sú tu samozrejme aj weby, o ktoré naopak záujem nie je a na ktorých sa teda pomaly nič nedeje. A sú tu aj weby, ktoré síce návštevnosť majú, ale napriek tomu svojim prevádzkovateľom práve veľmi nevynášajú. A to z rôznych možných dôvodov. A najmä pri weboch, ktoré majú návštevnosť, ale nie dostatočný obrat a zisk, je vhodné s tým niečo robiť. Pretože skutočnosť, že má web návštevnosť, že vzbudzuje záujem, svedčí o tom, že nie je zbytočný a stratený. Len mu zjavne niečo chýba k dokonalosti.
A ako sa postarať, aby návštevníci na webe, na ktorom sa ocitajú, aj nakupovali? Laik by možno povedal, že by sa tu mala zlacniť alebo zdokonaliť ponuka. A to býva niekedy aj pravda, lenže niekedy to nie je úplná pravda, a niekedy môžu tie najdôležitejšie problémy väziť aj v niečom celkom inom.
Ale v čom? Prečo niekto zamieri do internetového obchodu, ale potom si už z neho nič neodnesie a nič nezaplatí?
K vylepšeniam, ktoré by v takom prípade nemala možno chýbať, patrí zvýšenie užívateľskej prívetivosti a prehľadnosti. Keď je tu totiž cesta od výberu k zaplateniu veľmi zložitá, môže ju hocikto jednoducho predčasne vzdať.
Problémom ale môže byť aj nekvalitné zobrazovanie sa webu v mobilných telefónoch, pomocou ktorých stále viac ľudí na internete nakupuje.
Využitie webu môže niekedy komplikovať aj neprehľadný dizajn alebo prebytok nepodstatných informácií, nedostatok rovnako ako nadbytok obrazového materiálu týkajúceho sa toho predávaného.
Zákazník by tu mal mať možnosť zistiť jednoducho aj možnosti a podmienky doručenia toho tu objednaného, ​​mal by mať aj možnosť zistiť si z recenzií predchádzajúcich kupujúcich dôveryhodnosť predávajúceho a jeho ponuky. Takže treba napraviť to, čo tu kto kedy v minulosti kritizoval.
A určite je ideálne, keď sa tu nemusí kupujúci nevyhnutne registrovať. Pretože nie každý sa chce do nejakého obchodu vracať. A než aby strácal čas registrácií, neraz neuzavrie ani jedinú transakciu, o ktorú by tu stál. A to by bola chyba.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol