zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Aj technická stránka má význam

Ak by si niekto zaobstaral iba svoje internetové stránky, sotva si ho niekto na internete všimne. A ani úplne dokonalý obsah, ktorý by si sem majiteľ takýchto stránok následne vložil, by nemusel nič znamenať, ani ten by nemusel zaistiť dostatočne dobré umiestnenie odkazu takýchto stránok vo výsledkoch vyhľadávania. Pretože si vyhľadávače nevšímajú len obsah, ale aj technické stránky webov, a aj tá zohráva úlohu pri posudzovaní kvalít jednotlivých internetových ponúk.
A ak sa teda chce niekto na internete presadiť, nesmie zabudnúť ani na optimalizáciu svojho webu po technickej stránke. A že tu môže byť nedostatkov, ktoré bránia prehliadaniu a indexácii internetových stránok! Problémy tu môžu byť aj s rýchlosťou načítania, aj so zabezpečením, aj s nedokonalým prispôsobením pre využívanie v mobilných zariadeniach, situáciu môžu komplikovať aj chýbajúce metadáta, nefunkčné odkazy, duplicitný obsah alebo chyby 404, av dôsledku toho všetkého môže dochádzať k horšiemu umiestneniu konkrétneho odkazu medzi tým, čo ponúkajú internetové vyhľadávače verejnosti.
Ale s mnohými z týchto problémov sa dá niečo urobiť, mnohé je možné odstrániť a tým si polepšiť. Nefunkčných odkazov sa dá zbaviť tým, že sa presmerujú na iné stránky daného webu, duplicity obsahu sa dá zbaviť napríklad zlúčením obsahu, rýchlosť načítania stránok sa dá vylepšiť úpravou veľkosti obrázkov a ďalších na stránkach umiestnených médií, minimalizáciou používania zbytočných skriptov alebo ukladaním často používaných súborov webových stránok do medzipamäte počítačov užívateľov.
Pre zaistenie zabezpečenia je ideálne zaistenie šifrovania pomocou protokolu https, zálohovania webových stránok, používania silných hesiel a firewallu pre webové aplikácie, pre zaistenie prehľadnosti dokonalejšia štruktúra webových stránok s jasnými, stručnými a popisnými URL adresami, prehľadnou navigačnou ponukou a kvalitným vnútorným prepojením stránok webu.
Aj to všetko môže zásadne ovplyvniť pozíciu webov vo vyhľadávačoch. A preto sa na to nesmie pri SEO zabúdať.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol