zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Aj sociálne siete sú kšeft

Sociálne siete spojujú alebo aspoň dokážu spojovať rôznych ľudí. A niet tak vôbec divu, že sa už dávno stali objektom záujmu napríklad aj pre najrozmanitejšie typy biznisu. Iste, pre podnikanie ako také sa práve nehodia a nenahradia podnikateľské weby, ale k propagácii je tento nástroj veľmi užitočný. A pretože je tu možné ako propagovať, tak napríklad aj uverejňovať rôzne písomné oznámenia a šíriť spätné odkazy, niet divu, že už si bez nich nevieme snáď ani predstaviť ani dokonalú optimalizáciu pre internetové vyhľadávače.

Veď to posúďme.

Optimalizácia, to je napríklad vytváranie a vhodné umiestňovanie spätných odkazov smerujúcich ľudí na optimalizovaný web. A kde sa dajú takéto odkazy celkom bezproblémovo uložiť a každý , vrátane internetových vyhľadávačov, si ich všimne? Pokojne aj na sociálnych sieťach je takýto linkbuilding možný.

Alebo si vezmime reklamné oznámenia. Či už ide o obrazový alebo filmový materiál či niečo z pera copywritera, dá sa to práve sem ľahko umiestniť a efektívne rozšíriť medzi tých, ktorí sú tu prepojení. A kde inde by to išlo tak ľahko, a tak cenovo výhodne, navyše s tým, že sa na šírení niečoho podobného môžu podieľať aj majitelia jednotlivých profilov sami? Čo len tak mimochodom rovnako dodáva punc dôveryhodnosti, pretože by nám nejaký priateľ alebo „priateľ“ nepreposlal niečo nežiaduce, že? A navyše sa tu dajú užívatelia rozdeliť podľa spoločných záujmov, názorov a ďalších vlastností, čo môže činiť propagáciu na sociálnych sieťach celkom adresnú a meraciu naisto, dá sa tu propagovať celoročne rovnako ako iba sezónne. Dá sa tu skrátka robiť čokoľvek.

A tak sa dá na sociálnych sieťach propagovať celkom rozmanite, a súčasne aj cenovo výhodne. Všimnú si toho ľudia aj internetové vyhľadávače, a ak je tu reklamná kampaň pripravená a realizovaná správne, ponúka aj pri pomerne malých nákladoch dôležitý efekt.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol