zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Aj sociálne siete je možné využiť

Kto by chcel v dnešnej dobe uspieť na internete bez toho, aby pri tom stavil na optimalizáciu pre internetové vyhľadávače, usiloval by sa o zdar svojho diela márne. Mohol by akurát tak sledovať, ako ho predbiehajú početní konkurenti a ako zostáva so svojím webom pokojne aj úplne stranou akéhokoľvek záujmu internetovej verejnosti. Taká už je jednoducho realita súčasného internetu, že sa tí ponúkajúci, ktorých je nespočetné množstvo, dokážu presadiť pred konkurenciou už len s pomocou internetových vyhľadávačov, ktoré rozhodujú o tom, čo ľudia na sieti nájdu a čo už nie.
Lenže zavďačiť sa takýmto vyhľadávačom nie je rozhodne hračka. Tieto posudzujú weby podľa mnohých rôznych a určite nie nemenných kritérií, o ktorých sa vlastne ani stopercentne nevie, čo medzi ne spadá a akú to má váhu. A preto treba dlho zisťovať, ako sa veci majú, a potom do značnej miery metódou pokusu a omylu skúšať šťastie. S tým, že sa niečo podarí dosiahnuť.
Lenže amatéri obvykle žiadnych zázračných výsledkov nedosahujú. Pretože nevedia to, čo vedia odborníci na SEO, teda na čo staviť a ako to urobiť, aby sa žiaduci efekt v podobe vyššej návštevnosti webu dostavil.
Pretože viete vy amatéri napríklad, že sa dajú k onej potrebnej optimalizácii pre internetové vyhľadávače využívať aj sociálne siete? Možno áno. Ale možno si tiež myslíte, že nie, pretože na týchto nie je vlastne vytvorený pre nejaké to obchodovanie priestorov, a na čo tam teda niečo ponúkať?
Lenže realita je taká, že sa aj sociálne siete dajú na optimalizáciu pre internetové vyhľadávače využiť. Pretože sa tu dá implementovať všeličo, čo k SEO významnou mierou prispieva.
Sociálne siete sú predovšetkým miestom, kde sa dá ideálne propagovať. Tu sa dajú bez problémov a zároveň aj vysoko účinne publikovať reklamy, a to ako tie nesporné, tak aj tie, ktoré sú do značnej miery zakamuflované. Môžu sa tu zverejňovať aj reklamné oznámenia, ktoré v sebe propagačné oznámenia nezaprú, ale pokojne aj texty, v ktorých je inzercia zakomponovaná natoľko, že vôbec nebije toľko do očí, a napriek tomu tiež funguje. Vďaka vzájomnému prepojeniu sa ľudí sa tu dá šíriť dobré meno firmy alebo výrobku, dá sa tu aj udržovať kontakt so zákazníkmi, dajú sa tu zverejňovať rôzne názory a pocity. A dajú sa sem pochopiteľne aj umiestniť toľko dôležité spätné odkazy, ktoré sú dôležité aj pri hľadaní, aj pri posudzovaní webu vyhľadávačmi. A to všetko sa predsa počíta.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol