zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Aj s odkazmi sa to musí vedieť

Pokiaľ ste sa práve prvýkrát v živote alebo prvýkrát, kam až vaša pamäť siaha, dopočuli o akomsi linkbuildingu, ktorý vie skoro zázračne zvyšovať návštevnosť pokojne ktoréhokoľvek webu, nepodliehajte hneď ilúzii, že si zistíte, čo to obnáša, mechanicky to budete prevádzkovať a úspechy vášho webu budú nehynúce, skutočne zázračné. Tak to totiž nefunguje. Teda je samozrejmé, že linkbuilding funguje a s návštevnosťou skutočne pomáha, ale chce to vedieť, ako naňho. Pretože skutočne kvalitné vytváranie a rozmiestňovanie odkazov, ktoré je podstatou linkbuildingu, preukazuje dobré služby, ale niečo, čo ako kvalitný linkbuilding iba vyzerá, nemusí byť nič platné a dokonca to môže pri optimalizácii pre internetové vyhľadávače aj škodiť.
Jednoducho to funguje tak, že na internete sú rozmiestnené odkazy upozorňujúce na dotyčný web. A ich význam spočíva jednak v tom, že kedykoľvek na nich niekto klikne, ocitne sa práve na webe, na ktorý sa tu odkazuje, a jednak pri posudzovaní webov internetovými vyhľadávačmi, pre ktoré je počet a kvalita odkazov jedným z významných faktorov, podľa ktorých sa rozhoduje o tom, čo hľadajúca verejnosť vo vyhľadávačoch nájde a čo nie.
Lenže ono nejde iba o počet takých odkazov. Laik by sa síce mohol domnievať, že mu môže poslúžiť akýkoľvek odkaz, ktorý na jeho ponuku upozorňuje, lenže je jasné, že to tak nie je. Záleží na tom, kde tento je, pretože napríklad niekde v nesúvisiacom komentári naňho nikto neklikne. A ak klikne, potom ho rovnako navštívený web skoro určite nezaujme. Na rozdiel od toho, keď sa odkaz nachádza napríklad v kvalitnom a relevantnom článku na hojne navštevovanom a dobre hodnotenom webe.
A keď je príliš odkazov na miestach, ktoré sú komukoľvek ľahko dostupné a neatraktívne, prípadne dokonca pochybné, môžu si to vyhľadávače všimnúť a dokonca to trestať ako pokus o podvod. Ktorým by to tiež bolo.
A tak si treba dať s linkbuildingom naozaj prácu. Alebo to nechať na odborníkoch. Len tak je linkbuilding skutočne pomocníkom.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol