zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Aj reklama musí byť kvalitná

Zariadiť si niekde reklamu nie je nič zložitého. Avšak nie každá takáto reklama vedie k úspechu. A preto by malo byť všetko najprv premyslené do posledného detailu, aby nešlo len o obyčajnú stratu času, zbytočne vynaloženú námahu a peniaze vyhodené z okna. Šťastie by síce niekedy mohlo byť unavené a sadnúť si aj vieme na koho, lenže spoliehať sa na niečo takéto sa v propagácii rozhodne nevypláca.

A ako teda postupovať, aby sa dostavil marketingový úspech?

 1. Je treba dôkladne poznať to, čo má byť propagované. A má na tom byť nájdené presne to, čo v reklamnej kampani najlepšie funguje.
 2. Rovnako tak je treba zistiť i to, na čo najlepšie počujú tí, na ktorých má reklamná kampaň cieliť. Je treba poznať názory verejnosti na dotyčný produkt či službu, je treba poznať jazyk, aký dotyční používajú, je treba chápať ich myslenie aj to, na čo najskôr vsadia. Zafunguje totiž len taká reklama, čo pozná tých, na ktorých mieri.
 3. Je treba mať na mysli aj to, že dokonalý výtvor spravidla nevznikne hneď a na prvý raz. A preto je reklamný článok nejedenkrát potrebné opakovane prepisovať, upravovať, vypilovať k dokonalosti. A vyplatí sa ponechať si medzi jednotlivými úpravami časový odstup.
 4. Je vhodné inšpirovať sa kľudne aj u konkurencie a prípadne využiť to, čo sa jej osvedčilo.
 5. Je treba vedieť, pre koho má byť inzerovaný výrobok určený, a tomu sa musí podriadiť tiež celá kampaň.
 6. Je vhodné pripraviť inzerovanej veci patričný image, a to či už ide o jej názov, obal, cenu, štýl výrobku a podobne, a túto image následne používať vo všetkých reklamných činnostiach v súvislosti s týmto produktom. U ničoho by nemalo byť zabudnuté na povesť výrobku kvalitného.
 7. Reklama rozhodne nesmie pôsobiť podradným dojmom. Ak je však takáto, nezbytne sa to odrazí na povesti toho, čo je jej ponúkaná.
 8. A reklamnú kampaň je treba používať, pokiaľ je táto účinná, pokiaľ prináša svoje ovocie. Je škoda predčasne ukončiť to, čo preukázateľne prináša ovocie.

A ak je v rámci takejto reklamy využitý PR článok, malo by pre neho platiť, že:

 1. Je písaný prirodzene, teda autorovým jazykom, čo dodáva na autentičnosti a nepôsobí neprirodzene.
 2. Je lepšie voliť kratšie slová, vety a odstavce, čo sú všeobecne zrozumiteľnejšie.
 3. Je treba obmedziť používanie cudzích slov.
 4. Je vhodné zvoliť ideálnu dĺžku podobného oznámenia.
 5. Nie je na škodu nechať si svoj výtvor niekým dôveryhodným vylepšiť.
 6. A určite je treba nespúšťať z mysle, že práce kvapná je málo platná. Len tak vznikne niečo, čo preukáže inzerentovi i čitateľom dobrú službu.
Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol