zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Aj na rýchlosti záleží

Tie tam sú doby, kedy sme u nás boli radi, že internet máme, teda doby, kedy sme akceptovali ono neskutočne pomalé pripojenie cez modem a telefónnu linku. Dnes už je to dávna minulosť, a ten, kto by mal niečo podobné dnes, by bol na smiech. A nielen preto už dnes na spomínané pripojenie nesádza snáď vôbec nikto.
Nikto by už dnes nechcel čakať, kým sa mu to hľadané na internete načíta, nikto by nemal tú trpezlivosť. A keď neakceptujú pomalé načítanie čohokoľvek používatelia internetu, neakceptujú to pochopiteľne ani internetové vyhľadávače. Tieto nástroje, pomáhajúce ľuďom nájsť to, čo títo potrebujú, tak hodnotia aj rýchlosť načítania stránok, a je to jeden z významných faktorov, ktorý rozhoduje o tom, ako bude odkaz na ktorý web vo vyhľadávačoch umiestnený a nakoľko pravdepodobné teda bude, že si ho internetová verejnosť nájde a využije.
A z toho dôvodu je zrýchľovanie načítania internetových prezentácií aj jednou z úloh, na ktoré sa zameriava optimalizácia pre internetové vyhľadávače. Taká rýchlosť síce nie je jediným faktorom, ktorý rozhoduje o úspechu alebo neúspechu, ale napriek tomu môže napríklad v Googli znamenať dosť.
A ako sa pri optimalizácii dosahuje zrýchlenie načítania webových stránok? Možností je hneď niekoľko. Napríklad náhodne:

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol