zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Aj blog má svoj význam

Pre účely biznisu a marketingu by sa malo používať všetko, čo prináša nejaký pozitívny výsledok. A že toho môže byť! Jednou z takýchto možností, čo prinášajú svoje plody, je napríklad aj blog.

Už dávno je minulosťou doba, kedy blogy prevádzkovali výlučne len jednotlivci. Dnes už sú blogy samozrejmosťou aj u naprostej väčšiny spoločnosti a značiek. A to preto, že plnením takéhoto blogu sa dá šíriť to, čo sa šíriť má, vďaka nemu sa zviditeľňuje značka a podporuje rast. Podľa štatistík sa tak údajne dosahuje rast počtu zákazníkov až o sedemdesiat percent v porovnaní s tými, čo blog nemajú.

Blog je jedným zo spôsobov, ako prilákať návštevníkov na svoj web. A v porovnaní s platenými reklamami je tento finančne zaujímavou alternatívou. A nielen financie sú dôvodom, prečo na blog vsadiť.

Každý človek na takom blogu zároveň zvyšuje tiež pravdepodobnosť toho, že sa ním propagovaný web začne zobrazovať vo výsledkoch vyhľadávania, pravidelné príspevky znamenajú pre Google dôkaz o aktivite tejto stránky. A navyše sa do takýchto článkov dajú vkladať aj interné linky, predstavujúce konkrétne služby a produkty.

Každý príspevok môže znamenať, že sa návštevník blogu zmení v zákazníka. A to, pokiaľ je v tomto odkaz na služby, výrobok či iný užitočný obsah.

Blog svojim obsahom informuje a motivuje ku kúpe. A variánt takéhoto obsahuje je! Ide tu o možnosť šíriť informácie o firme a všetkom, čo s ňou súvisí, dá sa tu efektívne zverejňovať to, čo bude fungovať aj v dlhodobom horizonte, čo neodoznie, texty na blogu sa dajú prepojiť i s ostatnými marketingovými kanálmi, čo umožňuje ešte viac rozšíriť ich dopad, články z blogu sa hodia aj do newsletterov, rozosielaných pravidelným zákazníkom. A na takýto blog sa dá umiestniť tiež celá rada kľúčových slov a fráz, čo ešte zvyšuje šance pri internetovom vyhľadávaní, teda poslúži aj k SEO.

Blog proste vzdeláva, informuje, radí, propaguje, vzbudzuje dôveru. A tá je pre biznis nevyhnutná.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol