zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Affiliate

Tento marketingový systém internetových obchodov a firiem slúži na previazanie sortimentu a propagáciu tovaru rôznych predajcov. V podstate ide o predaj výrobkov s následnou províziou za uskutočnenie obchodu. Firmy, ktoré sú k určitému obchodu či inej firme zaviazané sa nazývajú affiliate partneri. Cieľom tohto marketingového systému je rozšíriť určitý produkt do širšej skupiny osôb, ktoré by sa k základnému internetovému obchodu a jeho produktom inak vôbec nemuseli dostať. Z pohľadu SEO optimalizácie sú potom vzájomní affiliate partneri medzi sebou previazaní spätnými odkazmi, bannermi a ďalšími prvkami, ktoré tvoria pomyselný most medzi týmito webmi. Výhodou affiliate partnerstva je samotná platba za reklamu, ktorá sa uskutočňuje až na základe predajov. Vďaka tomu sú výpočty jednoduché a nenastáva situácia, kedy by obchod musel platiť za neúčinnú reklamu. Platba za reklamu je totiž realizovaná podielom z predaja – provízií. Vďaka unikátnosti spätných odkazov alebo bannerov je navyše bezpečne rozpoznané, z ktorého webu pochádza zákazník, a preto je možné províziu vyplatiť správnemu affiliate partnerovi.

4.4/5 - (9 votes)
Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
4.4/5 - (9 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol