seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Affiliate

Tento marketingový systém internetových obchodov a firiem slúži na previazanie sortimentu a propagáciu tovaru rôznych predajcov. V podstate ide o predaj výrobkov s následnou províziou za uskutočnenie obchodu. Firmy, ktoré sú k určitému obchodu či inej firme zaviazané sa nazývajú affiliate partneri. Cieľom tohto marketingového systému je rozšíriť určitý produkt do širšej skupiny osôb, ktoré by sa k základnému internetovému obchodu a jeho produktom inak vôbec nemuseli dostať. Z pohľadu SEO optimalizácie sú potom vzájomní affiliate partneri medzi sebou previazaní spätnými odkazmi, bannermi a ďalšími prvkami, ktoré tvoria pomyselný most medzi týmito webmi. Výhodou affiliate partnerstva je samotná platba za reklamu, ktorá sa uskutočňuje až na základe predajov. Vďaka tomu sú výpočty jednoduché a nenastáva situácia, kedy by obchod musel platiť za neúčinnú reklamu. Platba za reklamu je totiž realizovaná podielom z predaja – provízií. Vďaka unikátnosti spätných odkazov alebo bannerov je navyše bezpečne rozpoznané, z ktorého webu pochádza zákazník, a preto je možné províziu vyplatiť správnemu affiliate partnerovi.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás!
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol