zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Aby web zaujal

Weby na internete slúžia podnikateľom, ako dávno všetci dobre vieme, k tomu, aby na nich títo ponúkali verejnosti svoje služby, respektíve tovar, pokojne aj v globálnom meradle. Weby sú ich ideálnymi pomocníkmi k osloveniu tak veľkého počtu ľudí, aký sa dá len ťažko predstaviť.  To pochopiteľne však iba v ideálnom prípade.

Prečo iba v ideálnom prípade, keď internet tak či tak umožňuje prehliadnuť si každý web a v ktorejkoľvek svetovej končine? Jednoducho preto, že sa obvykle nepodarí dosiahnuť to, aby ľudia práve tento web našli a aby ním boli náležite zaujatí, že mu budú venovať pozornosť a priazeň.

Ak sa má teda web tešiť priazni návštevníkov a potenciálnych zákazníkov, musí byť v prvom rade k nájdeniu v internetových vyhľadávačoch a hneď nato musí vypadať dostatočne atraktívne.

A čo sa dá pod takou atraktívnosťou spomenutého webu predstaviť?

V prvom rade musí byť z neho už na prvý pohľad jasné, o aký web sa jedná, teda čo tento ponúka. Pokiaľ by dajme tomu najskôr hýril množstvom nahotiniek, za ktorými by skrýval dajme tomu predaj záhradného náradia, je nad slnko jasné, že vzbudí záujem, lenže tých nepravých. A naopak nepriláka tých, komu robí možno o moc lepšie ich záhradka, než nejaká erotika.

Potom je tu nevyhnutné prezentovať takúto ponuku, ktorá niečím zaujme tých pravých. Môže sa prezentovať dajme tomu akčnými ponukami, porovnaním sa s konkurenciou, z čoho vyjde priaznivo, a podobne.

Musia sa tu takisto nachádzať žiaduce informácie, aby návštevník mohol naozaj relevantne posúdiť, či je to tu ponúkané práve pre neho. A optimálne je tiež to, keď sa tu má možnosť potenciálny zákazník aj spýtať, a keď vie, s kým a akou firmou a akým človekom, tu má niečo dočinenia.

Keď web obsahuje všetky tieto zásadné náležitosti, je pripravený k tomu, aby uspokojoval záujemcov, je na dostatočnej úrovni, aby nebol ignorovaný.

A potom už zostáva ho len optimalizovať, aby ho budúci návštevníci a zákazníci našli. Pretože to je nemenej dôležité.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol