zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Aby web slávil úspechy

So zákazníkmi sa to musí vedieť. Ten, kto im chce niečo ponúknuť a predať, musí vedieť, ako ich správne osloviť, ako prezentovať to, čo môže a chce ponúknuť, a ako dotiahnuť žiaducu transakciu až do konca. Platí to v našom svete rovnako ako vo svete virtuálnom, teda na internete. A zatiaľ čo nejakú ponuku dokáže pripraviť každý, aj obchod by tento uzavrieť dokázal, neraz to nevychádza. Na internete to totiž môže škrípať a zvyčajne aj škrípe trebárs aj od samotného začiatku. Teda od chvíle, kedy sa začnú zháňať zákazníci.

Každý z podnikateľov si môže ľahko založiť internetové stránky, každý sem môže vyvesiť to, čo môže svetu ponúknuť. Lenže aby to fungovalo, musia tu byť aj tí, ktorým je táto ponuka určená. Tí musia prejaviť náležitý záujem. A teda v prvom rade takúto ponuku nájsť.

Avšak internet je už dávno plný najrôznejších ponúk. Už dávno si tu podnikatelia konkurujú, a to často aj dosť tvrdo. Je tu silná konkurencia, a presadiť sa medzi ňou nie je ani trochu ľahké. A to preto, že sa tu nedá konkurovať len kvalitou či cenami. Tu je v prvom rade nevyhnutné postarať sa o to, aby si ľudia vôbec dotyčného ponúkajúceho sa webu všimli.

A aká je tu realita? Tí, čo nejakú určitú ponuku hľadajú, zvyčajne zadajú to, o čo majú záujem, do internetových vyhľadávačov, a nechajú si od nich nájsť relevantné ponuky. A vyhľadávače to urobia. Lenže zároveň podľa jasne daných parametrov každý objavený web posúdia a priradia mu určitú pozíciu v náramne dlhých zoznamoch toho, čo by mohlo zodpovedať potrebám toho hľadajúceho. A tí, čo hľadajú, sa zvyčajne uspokoja s navštívením niekoľkých prvých odkazov. Stačí im to, ďalej pátrať nepotrebujú. A weby tam kdesi v diaľke v spomenutom zozname odkazov už nikto nenájde a nevyužije.

Je teda nevyhnutné presvedčiť vyhľadávače, aby práve ten náš web preferovali. A to sa dá len s využitím optimalizácie. Ktorú vám práve SEOlight ponúka.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol