zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Aby sa snaha neminula účinkom

Každý, kto chce mať na internete úspešný web, pochopiteľne potrebuje dosť vysokú návštevnosť. A aby ju mal, musí dostatočne dokonale takýto web optimalizovať alebo skôr nechať optimalizovať. Pretože nádej síce údajne umiera posledná, ale v tomto ohľade, pri neoptimalizovaných weboch, už zrejme dávno skonala. A web, ktorý nezodpovedá požiadavkám internetových vyhľadávačov, býva navštevovaný a využívaný iba minimálne, pokiaľ vôbec.
Avšak optimalizovať sa musí vedieť. A kto to nevie, alebo kto sa len naivne domnieva, že to vie, potom, čo si o tom niekde niečo prečítal alebo vypočul, to sotva vie. Samozrejme môže so svojím webom, najmä s jeho obsahom, urobiť aj niečo, čo bude potrebám internetových vyhľadávačov vyhovovať, ale sotva to bude natoľko komplexné a dokonalé, aby sa s tým uspelo.
Takýto majiteľ webu by sa mohol napríklad pokúsiť amatérsky vytvoriť spätné odkazy, ktoré by mu mali priviesť nových návštevníkov z iných internetových stránok. Lenže laik si neraz vôbec neuvedomí, že aj taký linkbuilding má svoje určité pravidlá, že nie je odkaz ako odkaz. A pochybenie môže znamenať, že žiaduci výsledok nepríde, respektíve to bude dokonca kontraproduktívne počínanie, po ktorom nasleduje od internetových vyhľadávačov trest. To už nie je ako v minulosti, keď sa bral automaticky každý odkaz jeden ako druhý.
A tak je vhodné v prvom rade tvoriť tak kvalitný obsah webu, ktorý povedie automaticky k vytváraniu spätných odkazov. Pretože tie sú nielen najlepšie, ale aj logicky bezplatné. A fungujú, na rozdiel od neprirodzených odkazov, ktoré sú algoritmy Googlu ľahko odhaľované a trestané ako black hat SEO, teda nežiaduce počínanie v oblasti optimalizácie. Čo by mohlo skončiť aj odstránením takto podporovaného webu z indexácie, a to by bola pre web prakticky konečná.
A keď niekto nevie, ako teda vytvárať spätné odkazy správne? Potom nech sa tento zverí do rúk nás profesionálov.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol