zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Aby sa nám jednoduchšie hľadalo

Už čoskoro by nám vraj mal byť predstavený nový algoritmus googlového vyhľadávania, ktorý by mal byť nápomocný tým, čo „nevedia, čo chcú“. Má ísť o najväčšiu zmenu za posledných päť rokov a tým, čoho by sme sa mali dočkať, by mal byť BERT, teda algoritmus, ktorý by mal preukazovať dobré služby tým, čo na Google síce niečo hľadajú, ale nedokážu správne formulovať tento svoj požiadavok.,

Vďaka pomoci od tohto algoritmu by malo byť pre ľudí jednoduchšie nájsť presne to, čo zháňajú. BERT (Bidirectional Encoder Representations from Transformers) totiž umožní vyhľadávaču viac myslieť ako človek a vďaka špeciálnej technológii takýto vyhľadávač ľahšie vyhodnotí to, čo mal užívateľ internetu možno nesprávne zvoleným slovom alebo frázou na mysli. A vďaka tomu, že tejto fráze algoritmus oveľa ľahšie porozumie prirodzenému jazyku, bude jednoduchšie nájsť presne to, o čo človeku ide.

Novým algoritmom vraj bude ovplyvnených asi desať percent vyhľadávania. Asi jednému z desiatich ľudí tento údajne pomôže nájsť presne to, po čom títo pátrajú. Bude totiž fungovať na báze umelej inteligencie a súčasne tiež využívať neurónovú sieť a tak posúdi hľadaný výraz a zasadí ho do správneho kontextu v hľadanej fráze. Teda vyhodnotí slová hľadané pred ním a za ním a podľa toho „pochopí, čo tým chcel človek asi povedať“. A bude napovedať, čo že to asi chcel dotyčný v skutočnosti nájsť.

BERT tak prospeje pri hľadaní ďalších slovných spojení, napríklad súsloví či celých viet. Po zadaní všetkých kľúčových slov tu poskytne nielen to, čo do neho bolo zadané, ale i podľa jeho „názoru“ vhodnejšie a presnejšie odpovede. Čo pramení z toho, že bude kladený dôraz na všetky hľadajúcim človekom zadané slová.

Pôjde tu tak o najväčší technologický posun Googlu od spustenia algoritmu RankBrain. A akokoľvek je BERT „inteligentný“, ešte nejaký čas si vraj na neho my Slováci i Česi budeme musieť počkať. Pretože to potrvá, než „sa naučí slovensky a česky“. Ale určite sa vraj v budúcnosti dočkáme.

A uvidíme, čo za nás vymyslí. A či pochopí i naše myšlienkové pochody, ktorým častokrát nerozumieme ani my sami.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol