zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

20 miliárd dolárov za firmu

Tentokrát odbočíme za sveta SEO a tvorby webových stránok, ale s online svetom však táto správa tiež súvisí. Počas septembra sa udiala významná dohoda a to medzi výrobcom multimediálnych softvérových produktov Adobe a konkurenčnou Figmou. Dohoda znie celkom jasne, Adobe kupuje Figmu za 20 miliárd dolárov v hotovosti aj akciách, a tá rozširuje jeho portfólio nástrojov pre spoluprácu.


Adobe uviedol v tlačovej správe, že spoločne obe dve spoločnosti prehodnotia budúcnosť kreativity a produktivity. Určite sa zamerajú na rýchlosť a posunú tak design produktov, čím môžu dokonale inšpirovať globálnu komunitu tvorcov, dizajnérov aj vývojárov. Keď sa zlúčia tieto dve spoločnosti, tak je možnosť obrovskej a rýchlo rastúcej trhovej príležitosti. Čo samozrejme prinesie veľmi dobré pre klientov, akcionárov a dokonca aj samotný priemysel.


A ako sa k tomu stavia spoluzakladateľ a generálny riaditeľ Figmy Dylan Field?


V tlačovej správe uviedol: „Máme obrovskú príležitosť urýchliť rast a inovácie platformy Figma s prístupom k technológiám, odborným znalostiam a zdrojom Adobe v kreatívnom priestore. Navyše budeme mať príležitosť znova si predstaviť, ako by najlepšie kreatívne nástroje mohli vyzerať v rámci technologického balíčka Figma.“


Ďalej uviedol: „Máme v pláne pokračovať v prevádzkovaní Figmy tak, ako sme ju vždy prevádzkovali – pokračovať v tom, čo veríme, že je najlepšie pre našu komunitu, našu kultúru a naše podnikanie. Adobe je hlboko odhodlaná udržať Figmu v autonómnej prevádzke.“


Ako je vidieť aj on plne súhlasí s nasledujúcim krokom. Možno vás môže zaujímať, či Adobe v budúcnosti zaradí Figmu do svojej sady Creative Suite. A pretože o tom nepadlo zatiaľ ani slovo, tak je to otvorená téma, ale pokiaľ k tomu dôjde, tak vás to nijako neprekvapí, pretože budete vedieť, ako to vtedy bolo spoločnosťou Adobe a Figmou.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol