­Éîö SEO optimaliz├ície v EN jazyku

Pokia─ż m├íte webov├║ prezent├íciu v anglickom jazyku a potrebujete sa zamera┼ą pr├íve na anglick├║ klientelu, pon├║kame V├ím SEO optimaliz├ície, vr├ítane linkbuildingu, pr├íve v tomto jazyku. Pre zaistenie tej najlep┼íej strat├ęgie, pon├║kame individu├ílne zostavenie ponuky. Nev├íhajte a kontaktujte n├ís na ─Ź├şsle pros├şme v┼żdy s predvo─żbou +421 950 554 703 alebo na email michal.kuchar@seolight.sk.

SEO optimalizace v EN jazyce

Po novom sme upravili slu┼żbu a okrem cz a sk textov, pon├║kame i tvorbu obsahu v anglickom jazyku. Publik├ícia PR ─Źl├ínkov je zatia─ż iba na .cz dom├ęny. Efekt PR ─Źl├ínkov je teda ni┼ż┼í├ş ne┼ż pri publik├ícii na en weby, ale v─Ćaka medzin├írodn├ęmu rie┼íeniu Google, s├║ ─Źl├ínky st├íle efekt├şvne v porovnan├ş s cenami odkazov na en weboch.

Priebeh slu┼żby:

1. Objedn├ívka - po┼ílete n├ím k─ż├║─Źov├ę slov├í, na ktor├ę chcete zlep┼íi┼ą poz├şcie vo vyh─żad├íva─Źoch seznam.cz a google.cz.
2. Copywriter nap├ş┼íe varianty ─Źl├ínkov. Do 1 ─Źl├ínku je mo┼żn├ę da┼ą len 1 odkaz.
3. PR ─Źl├ínky budeme publikova┼ą na weby a po dokon─Źen├ş V├ím za┼íleme zoznam webov.

Z├şskavanie sp├Ątn├Żch odkazov by malo by┼ą pravideln├ę. Len tak docielite maxim├ílny efekt. Pon├║kame V├ím cenu 5,4 ÔéČ/ 1 ─Źl├ínok. Minim├ílny po─Źet ─Źl├ínkov za mesiac je 20.

let zku┼íenost├ş
celkov├Ż po─Źet klient┼»
web┼» aktu├íln─Ť v m─Ťs├ş─Źn├ş spr├ív─Ť
realizovan├Żch PR ─Źl├ínk┼»
odeslan├Żch email┼»