zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Záujemcovia nie sú na internete samozrejmosťou

Podnikať znamená mať čo ponúkať a mať komu to ponúkať. Ani bez jednej z týchto potrieb sa nemožno zaobísť, pretože kto nemá ponuku, nezaistí si ani dopyt, a kto nemá záujemcov, ten neuspeje ani s tým najlepším a najžiadanejším, čo kedy svet videl.
A tak je samozrejmé, že sa najprv zaobstará podnikateľský web, potom sa na tomto zverejní, čo môže jeho prevádzkovateľ ostatným ponúknuť, a následne už sa bojuje o pozornosť, ktorej nie je ani na internete nikdy dosť. A pritom jej dosť byť musí, pretože bez návštevnosti webu nebudú na internete pochopiteľne ani transakcie, ani výnosy.
A aby sa určitá konkrétna ponuka doniesla až k ľuďom, ktorým je určená, treba pre to urobiť maximum. Optimalizovať a využiť všetko, čo môže aspoň trochu prispieť k väčšej návštevnosti a vyššej nádeji na zisk.
Dokonalým pomocníkom v zviditeľňovaní sa webov, a teda aj úspešnosti ich majiteľov, môže byť a je samozrejme hlavne optimalizácia pre internetové vyhľadávače. Pretože internetové vyhľadávače posudzujú podľa svojich kritérií jednotlivé nimi objavené weby, podľa svojho posúdenia ich potom ponúkajú tým, ktorí na internete niečo také hľadajú, a sú tým, čo predovšetkým rozhoduje o návštevnosti a tým aj nádeji na úspech u jednotlivých ponúk.
A o tom, koľko ľudí si konkrétnu ponuku všimne, rozhoduje napríklad aj využitie sociálnych sietí. Aj tie samozrejme zohrávajú pri hľadaní potenciálnej klientely určitú a možno aj nezanedbateľnú úlohu. Pretože využitie sociálnych sietí znamená ako oslovenie verejnosti, tak napríklad aj zlepšenie renomé podnikateľov a ich vzťahov s tými, ktorí chcú osloviť.
Facebook a Instagram umožňujú podnikateľom vytvoriť si tu svoje vlastné profily, na nich je možné publikovať to, čo má byť verejnosti oznámené, možno tu teda komunikovať s verejnosťou aj publikovať platené reklamy. A tým si možno zaistiť trvalé povedomie verejnosti o určitej ponuke, ktoré je jedným z predpokladov úspešného podnikania. A tým, ako sa môžu oznámenia šíriť medzi užívateľmi týchto sociálnych sietí, sa môže podariť zohnať aj nespočet nových zákazníkov, bez ohľadu na to, kým a kde títo sú. A aj keď sa na týchto sieťach nedá priamo podnikať, je ich význam pre zviditeľnenie sa nesporný.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol