zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Za úspechom je optimalizácia

Nepochybne už ste niekedy na internete niečo hľadali. A to zrejme tak, že ste si otvorili nejaký ten internetový vyhľadávač, do neho ste zadali požadované kľúčové slovo a tento vám našiel napríklad aj nespočetné množstvo rôznych odkazov, kde sa dalo to hľadané nájsť. A dá sa predpokladať, že ste sa uspokojili iba s niektorým z prvých odkazov, ktoré vám tu prišli do rany, a tie ďalšie už ste nechali bez povšimnutia. A necítili ste sa ani trochu previnilo kvôli tomu, že mal vami zvolený odkaz o ďalšieho návštevníka – vás – viac, zatiaľ čo všetky tie ostatné mali smolu a zostali stranou záujmu. Tak už to jednoducho na internete chodí.
A napadlo vás niekedy zamyslieť sa nad tým, prečo majú niektoré weby tú výhodu, že sú internetovej verejnosti vyhľadávači prednostne ponúkané, zatiaľ čo tým ostatným tu nie je priané? Ak nie, zrejme doteraz neviete nič o optimalizácii pre internetové vyhľadávače.
Keď chce totiž niektorý majiteľ webu s týmto svojím výtvorom vo vyhľadávačoch uspieť a zaistiť si tým dostatočnú návštevnosť, musí obvykle nechať svoj web optimalizovať. Teda prispôsobiť ho požiadavkám, ktoré internetové vyhľadávače majú. Pretože je logické, že čím viac zodpovedá web tomu, čo od neho vyhľadávače očakávajú a vyžadujú, tým lepšie je tento týmito hodnotený a efektívnejšie ponúkaný hľadajúcim používateľom.
Avšak optimalizácia nie je žiadna sranda. A hoci sa dá aj laickými počinami určité zlepšenie dosiahnuť, nie je to zase až taká hračka a laicky sa tak žiadneho zázraku dočkať nemožno. Pretože kto z majiteľov webov dokáže ovplyvniť sto rôznych aspektov, ktoré sú pre vyhľadávače istou mierou relevantné? Nikto. To nie je v ľudských silách obyčajného majiteľa webu. A tak je lepšie nechať to na odborníkoch, ktorí síce tiež neovplyvňujú všetko, čo tu zohráva rolu, ale vedia, čo urobiť predovšetkým, čo rozhoduje najviac. A keď sa títo zasadia o to najdôležitejšie a výrazne to zdokonalia, úspech webu sa dostaví.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol