zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Weby sa musia presadiť

Ani ten podľa svojho autora a majiteľa najkrajší web sa nemusí dočkať toho, čo sa u neho považuje za najdôležitejšie, teda dostatočne početnej návštevnosti. Ani tá najlukratívnejšia ponuka, po akej by kdekto rád siahol, tu nemusí byť zárukou podnikateľských úspechov, pokiaľ sa o nej nikto vzhľadom na nedostatočne úspešný web nedozvie. A preto sa treba o úspešnosť takých výtvorov, akými weby sú postarať, a to tak, že sa tieto maximálne prispôsobia požiadavkám, ktoré majú internetové vyhľadávače.

Takému počínaniu sa hovorí optimalizácia pre internetové vyhľadávače, a toto slúži na to, aby sa odkaz na určitý web dostal vo vyhľadávačoch vďaka svojim kvalitám čo najvyššie, kde je najväčší predpoklad jeho objavenia a využitia.

Takáto optimalizácia sa ale určite neurobí vo veľmi krátkom čase. A nemožno očakávať, že zatiaľ čo je jeden deň nejaký web prepadákom, bude ďalší deň excelovať. To chce čas a pochopiteľne aj dokonalú znalosť tejto problematiky.

Chce to napríklad vedieť, že na takýto web musí viesť prinajmenšom jeden spätný odkaz z iného webu. Pretože bez toho sa o danom výtvore nemajú internetové vyhľadávače ako dozvedieť, a tým pádom takýto izolovaný web ani nezaregistrujú, nieto aby mu pridelili lukratívnu pozíciu medzi všetkým tým objaveným.

Vďaka takémuto minimálne jednému jedinému spätnému odkazu sa na uvedený web dostanú crawlery, ktoré umožnia jeho načítanie a indexáciu. A až keď je toto dosiahnuté, má zmysel (a stopercentne aj opodstatnenie) sa zaoberať prispôsobovaním ďalších parametrov webu očakávaniam vyhľadávačov. Až potom je zmysluplné a tiež dôležité postarať sa webu o jeho technickú dokonalosť, o rýchlosť načítania, zabezpečený protokol https, prispôsobenie jeho zobrazovania potrebám mobilných telefónov a ďalších zariadení, optimálny obsah so správne zvolenými kľúčovými slovami, prepojenie so sociálnymi sieťami a podobne. Teda o kvalitnú optimalizáciu, ktorá zaistí webu návštevnosť. A tým aj úspechy.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol