zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Webové stránky, ktoré budú mať zaručený úspech

Ako iste všetci vieme, tak Google nespí a neustále niečo aktualizuje. Trochu sa ohliadnime do tohtoročného augusta , kedy prebehla aktualizácia, a na základe spätnej väzby od vývojárov bol odstránený widget dojmu z reklamy. Tým sa prehľad zjednodušil a vlastníci webových stránok sa mohli zamerať na to, čo je v podstate pre dojem najdôležitejšie. Nikto nemusí vyslovene plakať nad tým, že by úplne vymizol prehľad spokojnosti s reklamami, pretože zostáva stále k dispozícii, ako samostatný nástroj. Ten sa dá potom využiť k oprave, ak by nastali problémy, ktoré by úzko súviseli s reklamou.

Čo na to hovoria návštevníci webu

Prehľad dojmu z webových stránok poskytuje ucelené informácie. Tým zistíte, ako sa užívatelia tvária na váš web, aký majú pocit a celkový dojem. Google vyhodnocuje metriky pre jednotlivé adresy URL webu. To je v podstate pre neho signál, aké bude ich hodnotenie vo výsledkoch Vyhľadávania Google. Ale pozor, v súčasnej dobe môžeme hovoriť iba o dojme zo stránok na mobilných zariadeniach. Bohužiaľ je aktuálne obmedzený len na mobilné adresy URL. A to ako sami uznáte, volá po zmene.

Rok 2022 prinesie určite veľa zmien

Bezpochyby bude viac aktualizácií, bez ktorých sa neobídete, ale každopádne pokiaľ sa zameriate na túto situáciu, tak novinka k vám príde vo februári 2022 a zavedenie by malo byť ukončené v marci 2022. Táto aktualizácia bude samozrejme naďalej obsahovať všetky signály mobilnej verzie, ale pribudnú k nim nové faktory pre stolné počítače. Google bude aktualizovať nástroje a prehľady Google Search Console, čím pripraví pole pre túto aktualizáciu.

Hoci Google tvrdí, že sa nebude jednať o nič veľkého, uvidíme, čo to s novou aktualizáciou prinesie. Je pravda, že každý takýto posun dopredu môže byť skvelým prínosom a motiváciou, ako si svoje weby ešte vylepšiť a tak sa zviditeľniť. Nielen svojim užívateľom, ale takisto na pozíciách vyhľadávania a v posúdení celkového dojmu.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol