zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Vylepšite si svoju pozíciu

K tomu, aby sa dosiahlo čo najlepšieho postavenia webu v internetových vyhľadávačoch, je vhodné využiť čokoľvek, čo je dostupné a čo funguje. A s týmto počínaním si u nás spravidla spojujeme SEO, teda optimalizáciu pre internetové vyhľadávače. Pri nej sa v ideálnom prípade odborníci venujú takým oblastiam, akými sú

Pozícia v internetových vyhľadávačoch však môže byť pozitívne ovplyvnená aj celkom inými vecami. Svoju úlohu tu môžu zohrávať napríklad i komentáre a hodnotenia ponúkaných výrobkov zákazníkmi. A je dosť možné, že nielen tými.

Pokiaľ má web v Shoptete zapnuté hodnotenie produktov, je jeho pozícia vo vyhľadávačoch kladne ovplyvnená aj práve hodnoteniami, ktoré uskutočňujú návštevníci dotyčného webu. Stačí mať napríklad len hodnotenie v podobe hviezdičiek a každé kliknutie tu znamená ovplyvnenie výsledkov vyhľadávania ako samotnej vstupnej stránky u daného produktu, tak aj u celej kategórie, v ktorej je daný produkt zaradený. Google už síce odhalil, že je táto metóda- teda podobné hodnotenie- internetovými obchodmi zneužívaná, že si tieto vytvárajú svoje hodnotenia neraz sami, a preto sa takéto hviezdičky zasa až tak moc na celkovom hodnotení tej ktorej virtuálnej prezentácie neprejavujú, ale napriek tomu tieto môžu niekoho postrčiť k návšteve takéhoto (zdanlivo?) dostatočne dobre hodnoteného webu. A každá návšteva sa počíta.

Svoju úlohu potom zohrávajú tiež komentáre a recenzie u výrobkov. Ide totiž vlastne o originálny obsah, ktorý má pri hodnotení webu svoju váhu, a vyhľadávače čoby nemysliace stroje pochopiteľne nezistia, či ide o reálne hodnotenie zákazníkom alebo o niečo, čo si sem napísali majitelia webu alebo s nimi spojené osoby s cieľom zvýšiť svoje preferencie. A keď sa do takéhoto komentára ešte prepašuje vhodné kľúčové slovo…

Proste aj zdanlivo banálny komentár môže mať pri optimalizácii význam. A nemalo by sa na to zabúdať.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol