zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Výkonnostný marketing

Jasne vytýčené ciele a kroky smerované k ich splneniu. To je naša nová služba výkonnostný marketing SEO. Táto služba umožňuje záujemcom navýšiť predaje či všeobecné tržby, zvýšiť návštevnosť na webe alebo napríklad ovplyvniť viac návštevníkov k registrácii do daného systému. Cieľom výkonnostného marketingu je totiž jediné, a to zamerať sa na konkrétnu činnosť, ktorú sa bude snažiť realizovať tak kvalitne, ako to len bude možné.

Práve zameranie sa určitý, a hlavne merateľný parameter robí výkonnostný marketing odlišný od ostatných spôsobov online marketingu. Je totiž nutné rozlišovať výkonnosť primárnu a sekundárnu. Zatiaľčo primárna výkonnosť totiž nemôže sledovať napríklad mieru preklikov alebo počet zobrazení reklamy, pri sekundárnej výkonnosti ide o snahu zlepšenia merateľných parametrov. Práve mieru prekliku je totiž možné merať viac menej s ťažkosťami, avšak z tržieb budete okamžite vedieť, či sa vaše investície do týchto služieb vyplatili alebo naopak.

Spoločná dohoda ako základ spolupráce

Ako môže vypadať naša spolupráca s vami? Detailný postup spolupráce je individuálny, avšak v základe sa postupuje podľa nasledovného plánu:

  1. Stanovenie cieľa = Chcete zvýšiť predajnosť, prilákať zákazníkov ku konverzii alebo napríklad len navýšiť návštevnosť o konkrétne číslo? Váš cieľ tak bude základom pre realizáciu celého plánu. Stanovenie cieľov zahrňuje aj časovú náročnosť či z našej strany návrh ceny.
  2. Náčrt metód, ktorými dosiahneme cieľ = Spoločnou diskusiou si prejdeme všetky kroky, ktoré budú nevyhnutné k tomu, aby bol dosiahnutý Váš cieľ.
  3. Pravidelný reporting = O tom, či sa nám darí dosiahnuť Vášho cieľa alebo nie, vás budeme informovať prostredníctvom pravidelných reportov.
  4. Záverečné zhodnotenie = Akonáhle sa nám podarí dosiahnuť Vášho cieľa, prebehne spoločné záverečné zhodnotenie, ktoré kriticky zhodnotí vytýčené ciele, postup ich realizácie a výsledky.
  5. Možnosť ďalšej spolupráce = Ak budete s našimi službami spokojní, nie je žiadna prekážka pre naviazanie ďalšej spolupráce.

Mať prehľad nad tým, koľko všetky kroky k splneniu požiadavok stáli peňazí alebo napríklad vidieť výsledky v reálnom čase, to je výkonnostný marketing. Je to teda cesta k zlepšeniu postavenia na internete a k väčšiemu zisku z online marketingu.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol