zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Vyhľadávačom sa musí pomôcť

Pokiaľ sa chce niekto na internete uživiť, rozhodne nestačí, aby tu mal tento ponúkajúci nejaký web s publikovanými ponukami.  Iste, zaobstarať si taký web je nevyhnutný krok, ale je to stále iba prvý krok, po ktorom musia v záujme dosiahnutia úspechov nasledovať aj kroky ďalšie.

Skutočnosť, že si ten ponúkajúci zaobstará web, mu totiž len dáva predpoklad k dosiahnutiu úspechu, ale je to len predpoklad. A akokoľvek je tento dôležitý, sám o sebe nestačí.

Web, ktorý je na internete, totiž ľahko zapadne medzi záplavou ďalších ponúk. Je tuctový alebo ešte horší, s niečím takým sa internetové vyhľadávače ani moc nezaoberajú, nie ešte aby práve toto podporovali. A je tak nevyhnutná optimalizácia, čo prinúti vyhľadávače k tomu, aby práve určitý web uprednostnili.

A čo takáto optimalizácia obnáša v praxi?

V prvom rade je potrebné odstrániť chyby , ktoré má samotný web. Je to logické- na zlých základoch sa predsa nedá stavať nikdy a nikde, ani na internete. Každý technický nedostatok sa na pozícii v internetových vyhľadávačoch nesporne prejaví.

Potom je potrebné postarať sa o obsah takéhoto webu. Tento musí byť nielen vzhľadný, ale musí obsahovať aj všetky nevyhnutné náležitosti, čo môžu pozitívne zapôsobiť. Musí sa na ňom zaistiť kvalitný redakčný obsah, texty, fotografie a podobne, a toto je vhodné priebežne aktualizovať, aby bolo vidieť, že to na takomto webe žije.

Texty sú ale žiaduce aj ako propagácia tohto webu na iných weboch. A nespornou výhodou je, že ak sa stanú tieto súčasťou linkbuildingu, teda ak sú v týchto optimálne vložené aj spätné odkazy, smerujú čitateľa na propagovaný web. Pričom pochopiteľne nemusia byť kvalitné spätné odkazy vložené len do takýchto textov, ale aj inde, kde vzbudia potrebnú pozornosť.

A samozrejmosťou je logicky aj reklama a propagácia. Pretože bez toho sa nemôže obísť nič, čo má byť zviditeľnené.

Len tak sa dá prepracovať na predné pozície v internetových vyhľadávačoch, tam, kde sa dá web ľahko objaviť. A to je cieľom SEO.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol