zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Vsaďte i na SEO audit

Každý web má svoj daný potenciál. A na tento potenciál je treba vsádzať, tento je vhodné v maximálne možnej miere využiť. A k overeniu toho, nakoľko sa majiteľovi tej ktorej prezentácie využitia daných možností darí, je rozumné používať SEO audit.

Avšak takýto audit nie je rozhodne jednoduchou záležitosťou. Je tu potrebné vziať do úvahy

Teda ako to, čo sa nachádza na webe samotnom, tak i to vychádzajúce odniekiaľ mimo neho. A posúdiť toto všetko, to je veľmi zložitá vec. S tým si laik sotva dokáže poradiť na požadovanej úrovni. Ale napriek tomu si tu aspoň v hrubých rysoch dokáže urobiť predstavu každý, kto sa do tejto problematiky ponorí a vsadí na vhodných pomocníkov. A je potrebné takúto možnosť využiť. Vždy ide o to, aby sa dosiahlo čo najlepšie umiestnenie vo vyhľadávaní a s tým súvisiace zvýšenie organickej návštevnosti.

SEO audit je prospešný napríklad k porovnávaniu sa s konkurenciou. Rank tracking umožňuje sledovať pozíciu webu v najdôležitejších vyhľadávačoch, čo sa týka relevantných kľúčových slov a porovnania s konkurenciou, a aby sa toto dalo dosiahnuť i vlastnými silami, bolo by to natoľko zdĺhavé a náročné, že sa oplatí vsadiť na odbornú pomoc.

Takýto audit ďalej umožňuje aj odhalenie problémov webu a poskytne návod, ako ich odstrániť a tým si u vyhľadávačov polepšiť.

Dá sa zistiť tiež rýchlosť načítania všetkých stránok a získať návod, ako v tomto ohľade dosiahnuť zlepšenie. Čo je rovnako podstatné, vzhľadom k tomu, že je táto rýchlosť jedným z najdôležitejších hodnotiacich faktorov algoritmu vyhľadávania.

Rovnako aj tu sa dá overiť, nakoľko je ten ktorý web optimalizovaný pre mobilné zariadenie, a je možné získať i „recept“, ako to vylepšiť, čo pozitívne ovplyvňuje pozíciu webu v Google, ktorý už znevýhodňuje weby s pomalým načítaním na mobilných zariadeniach.

SEO auditom možno zistiť i podrobný prehľad o stave linkbuildingu a možnostiach jeho vylepšenia. A linkbuilding je natoľko dôležitou záležitosťou, že si zaslúži značnú pozornosť. Záleží ako na množstve existujúcich spätných odkazov, tak aj na tom, nakoľko sú tieto umiestnené na dôveryhodných doménach a funkčné, respektíve či sa tu nevyskytujú nejaké toxické odkazy, ktoré je vhodné z webu odstrániť. A tu sa dá nájsť inšpirácia, kam svoje spätné odkazy umiestniť s cieľom dosiahnutia ešte lepších výsledkov.

A nezanedbateľnú úlohu má takisto zisťovanie toho, ako je na tom tá ktorá prezentácia na sociálnych sieťach, nakoľko je táto na týchto sledovaná a ako je vnímaná.

SEO audit je teda dôležitý. A hoci sa do určitej miery dá zvládnuť aj vlastnými silami, vždy je lepšie vsadiť na odbornú pomoc. Vďaka nej sa vždy dosiahne najoptimálnejších výsledkov.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol