zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Virálny marketing

Pod pojmom virálny marketing sa skrýva marketingová technika, ktorá využíva k účelom obchodu sociálne siete, emailové prostredie a ďalšie miesta, kde sa koncentruje väčšie množstvo internetových užívateľov. Propagácia je realizovaná samotnými užívateľmi spomenutých sociálnych sietí a to vo forme zdieľania jednotlivých príspevkov medzi sebou. Vďaka stále sa zväčšujúcej obľube sociálnych sietí sa v súčasnej dobe jedná o veľmi efektívny spôsob reklamy.
Ukážkou virálneho marketingu môžu byť rôzne textové správy s vopred nadefinovanou témou. Môže ísť preto o vtipy s erotickou tematikou alebo napríklad poburujúce správy s určitým rozuzlením. Dôležité pri tejto forme marketingu je to, aby sa jednalo o správne ladené správy relevantné k samotnej téme propagácie či reklamy. Cieľom virálneho marketingu je preto rozosielanie správ medzi jednotlivými užívateľmi, medzi ktorými sa môže skrývať potenciálny zákazník alebo klient. Správnym zvolením témy a celého obsahu tejto reklamy je možné behom veľmi krátkej doby zasiahnuť obrovské množstvo osôb.
Textové správy však nie sú jedinou podobou virálneho marketingu. Je možné stretnúť sa aj s tematicky založenými videami či audio súbormi, animáciami alebo dokonca jednoduchými aplikáciami, ktoré je možné rozosielať medzi jednotlivými užívateľmi.
Z celkovej podstaty tohto spôsobu propagovania plynie jedna veľká výhoda, akou sú pomerne nízke náklady na realizáciu. Pokiaľ je zvolený jednoduchý textový slogan, vtip a ďalšie formy reklamy s nízkymi obstarávacími nákladmi, je možné takmer bezplatne vyrobiť reklamu, ktorá bude mať dopad na veľké množstvo ľudí.

4.2/5 - (13 votes)
Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
4.2/5 - (13 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol