seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Virálny marketing

Pod pojmom virálny marketing sa skrýva marketingová technika, ktorá využíva k účelom obchodu sociálne siete, emailové prostredie a ďalšie miesta, kde sa koncentruje väčšie množstvo internetových užívateľov. Propagácia je realizovaná samotnými užívateľmi spomenutých sociálnych sietí a to vo forme zdieľania jednotlivých príspevkov medzi sebou. Vďaka stále sa zväčšujúcej obľube sociálnych sietí sa v súčasnej dobe jedná o veľmi efektívny spôsob reklamy.
Ukážkou virálneho marketingu môžu byť rôzne textové správy s vopred nadefinovanou témou. Môže ísť preto o vtipy s erotickou tematikou alebo napríklad poburujúce správy s určitým rozuzlením. Dôležité pri tejto forme marketingu je to, aby sa jednalo o správne ladené správy relevantné k samotnej téme propagácie či reklamy. Cieľom virálneho marketingu je preto rozosielanie správ medzi jednotlivými užívateľmi, medzi ktorými sa môže skrývať potenciálny zákazník alebo klient. Správnym zvolením témy a celého obsahu tejto reklamy je možné behom veľmi krátkej doby zasiahnuť obrovské množstvo osôb.
Textové správy však nie sú jedinou podobou virálneho marketingu. Je možné stretnúť sa aj s tematicky založenými videami či audio súbormi, animáciami alebo dokonca jednoduchými aplikáciami, ktoré je možné rozosielať medzi jednotlivými užívateľmi.
Z celkovej podstaty tohto spôsobu propagovania plynie jedna veľká výhoda, akou sú pomerne nízke náklady na realizáciu. Pokiaľ je zvolený jednoduchý textový slogan, vtip a ďalšie formy reklamy s nízkymi obstarávacími nákladmi, je možné takmer bezplatne vyrobiť reklamu, ktorá bude mať dopad na veľké množstvo ľudí.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás!
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol