zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Úspech sám nepríde

Ak sa chce niekto stať pokojne aj   svetoznámym, nič mu v tom teoreticky nebráni, pretože je tu vďaka internetu aj taká možnosť. Ktokoľvek si môže kdekoľvek zaobstarať svoj vlastný web, na ten uložiť to, čo považuje za žiaduce, aby sa zvyšná časť ľudstva o ňom dozvedela, a potom už si len počkať, až si to tí ostatní nájdu, prezrú a využijú.

Niekto taký si teda podobnú prezentáciu pre zvyšok ľudstva pripraví, vyvesí na sieť a čaká.

Lenže neraz niekto taký čaká márne. Nikomu sa nepodarí takto osloviť ľudstvo ako celok, len málokomu sa pošťastí, že uspeje u značnej časti svetovej populácie, mnohí sa len s ťažkosťami dočkajú únosnej sledovanosti a veľa majiteľov webov jednoducho neuspeje a nedočká sa napríklad ani minimálnej akceptovateľnej návštevnosti.

Aj keby bola uverejnená ponuka na webe dokonalá, jednoducho na ňu kdekto nezareaguje. Časť ľudí napríklad preto, že nemá o to záujem, časť preto, že to našla už niekde u konkurencie, a väčšina preto, že takýto web vlastne na internete ani nenájde. Konkurencia je tu príliš tvrdá, webov je na internete skutočná záplava, a tak jednoducho niečo uspeje a väčšina toho zapadne.

A aby web nezapadol? Čo treba urobiť?

Logicky sa tu dá jedine propagovať a optimalizovať. Inak sa u internetovej verejnosti nezaboduje. A zatiaľ čo reklama je všetkým známy pojem, čo tá optimalizácia? Čo to vôbec je?

Keby sme si to mali vysvetliť v krátkosti, ide o činnosti, ktoré majú zdokonaliť web, aby tento čo najlepšie zodpovedal potrebám a požiadavkám internetových vyhľadávačov. Ide tu teda dajme tomu o staranie sa o dokonalosť samotného webu, ktorá nie je často ani zďaleka samozrejmosťou. Jedná sa o vytváranie spätných odkazov, ktoré môžu priviesť návštevníkov z iných miest internetu, o copywriting, pomoc so správnou voľbou kľúčových slov a podobne.

Vďaka takýmto žiaducim zmenám sa totiž odkaz určitého webu vo vyhľadávačoch nestratí, zaslúži si tu výhodné umiestnenie, vďaka ktorému si ho potom všimne oveľa viac ľudí. A napríklad aj podstatná časť celého ľudstva.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol