zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Urobte web obchodne efektívnym

Každý web, ktorý vznikol s cieľom dosiahnuť ekonomickú výhodu, by mal byť využívaný maximálne efektívne. Mal by sa v maximálnej možnej miere využívať jeho potenciál a takisto by mali byť výsledky, čo sú dosahované, pod neustálou kontrolou, aby sa zabránilo nechceným stratám, ktoré nie sú nevyhnutné.

Každý obchodný web tak má nielen fungovať, ale má takisto maximálne využívať toho, čoho sa dá jeho prostredníctvom dosiahnuť. Teda má byť obchodne efektívny. Čo v praxi znamená, že vlastne nejde ani tak o použitú technológiu, ako skôr o kombináciu toho, ako je dotyčný web viditeľný, prístupný, použiteľný, dôveryhodný a podobne.

Čoho sa dosahuje rôznymi metódami.

V prvom rade je potrebné mať už od začiatku kvalitnú celkovú koncepciu. Teda pripraviť si stratégiu, čo bude používaná k dosiahnutiu očakávaných cieľov. Bez tejto je totiž pravdepodobnosť ekonomického zdaru menšia, než aká by mohla byť.

Ďalej je treba vyhodnocovať obchodnú efektivitu webu, teda overovať, nakoľko je takáto internetová forma podnikania efektívna, respektíve či sa vôbec vypláca ju mať a prevádzkovať. Dôležitá už dnes nie je iba návštevnosť, ale tiež (a hlavne) to, aký je konverzný pomer a či sa dosahuje návratnosť investícií.

A je logické, že sa takýto web musí neustále zdokonalovať a vylepšovať. Pretože chybička sa vždy vyskytne a proti nedostatkom je nevyhnutné stoj čo stoj bojovať. Pretože každej straty je škoda.

Aby sa dosiahla obchodná efektivita webu, sú potrebné predovšetkým také činnosti, ako je analýza návštevnosti, celkový rozbor webu, analýza SEO, testovanie použiteľnosti a takisto vzájomné porovnávanie rôznych variánt totožného marketingového nástroja s cieľom vsadiť na ten najoptimálnejší.

Len tak sa dosiahne toho, že bude obchodná efektivita webu stáť za to. A ona za to skutočne stáť musí.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol