zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Texty sa nesmú podceňovať

Priznajme si, že my ľudia dávame zvyčajne pred čítaním prednosť obrázkom. Začína to už odmala, kedy nás zaujímajú skôr komiksy a knižky s maximom obrázkov a minimom textu, než literatúra, ktorá je určená predovšetkým na čítanie a veľa ilustrácií sa v nej nenachádza, a aj v pokročilejšom veku sa radšej pozrieme na nejaké tie obrázky, než by sme čítali rovnaké množstvo miesta zaberajúce texty. Pretože je prezeranie obrázkového materiálu pohodlnejšie a zaberie menej času, ktorého sa nám často nedostáva, a obrázky takisto lepšie slúžia tým, ktorí nemajú čas prepúšťať uzdu svojej predstavivosti a fantázii.

Ale napriek tomu sú aj texty dôležité, a to pre svoju vypovedajúcu hodnotu. Sú záležitosti, ktoré sa proste obrázkom či fotografiou vyjadriť nedajú, sú tu fakty aj pocity, ktoré komukoľvek popíše lepšie napísaný text.

A to platí aj pre internet. Aj na ňom užívatelia pochopiteľne radi nachádzajú niečo, čo obsahuje zaujímavé vyobrazenia, kde sú pekné snímky či obrázky, lenže s nimi si tu v úplnej väčšine prípadov nevystačia. Sú tu potrebné aj popisky týchto ilustratívnych materiálov, aj zaujímavé články, aj reklamné a propagačné oznámenie, je tu potrebné uvádzať aj technické parametre, aj prednosti toho či onoho ponúkaného tovaru, neraz sa tu musia písomne vyjadriť emócie alebo napísať nejaký príbeh či informačné oznámenie.

A je pochopiteľné, že nie všetci, koho na internete stretávame, majú povestné básnické črevo. Mnohým tam robí písanie problémy, ba je to pre mnohých aj nezvládnuteľné. Čo v niektorých prípadoch poznáme na prvý pohľad, keď sa začítame do toho, čo tam títo uverejnili vo veľkej nádeji, že to snáď internetová verejnosť akceptuje. Lenže ona neuvedomelé a ťažko pochopiteľné texty plné technických údajov alebo pravopisných chýb často neprijme. Urobí si o ich autorovi nelichotivý obrázok a radšej sa mu vyhne.

A preto je natoľko žiaducim pomocníkom copywriting. Teda súčasť SEO, zaoberajúca sa písaním kvalitných obsahových, reklamných a propagačných textov, ktoré sa majú predložiť publiku a splniť svoj účel. Aj keď sa totiž za túto službu musí zaplatiť, vypláca sa mnohým. Pretože obrázky nerozhodujú o všetkom a weby, ktoré sa spojujú kvalitnými textami, oveľa lepšie oslovia široké publikum. O čo na internete ide.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol