zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Stránky sa musia načítať rýchlo

Internetové vyhľadávače dnes rozhodujúcou mierou ovplyvňujú to, ktoré z internetových stránok budú navštevované a náležite využívané a u ktorých to tak nebude. To je už dávno známa vec, rovnako je známe aj to, že sa to, ktorej stránke sa tu dostane priazne a ktorej nie, dá ovplyvniť optimalizáciou pre internetové vyhľadávače , teda SEO.

Internetové vyhľadávače sa v tomto ohľade riadia nejedným faktorom. Majú nastavené kritériá, podľa ktorých sú jednotlivé internetové prezentácie posudzované, a podľa nich umiestňujú nájdené weby na určité pozície, na ktorých závisí, čo si získa záujem publika a čo nie.

A medzi kritériá, akými sa riadi napríklad Google, patrí aj rýchlosť načítania internetových stránok. Iste, taká rýchlosť tu nie je zďaleka všetkým, čím sa rozhodovanie o osudu rôznych webov riadi, ale je logické, že na každom posune vpred záleží, a preto sa ani táto záležitosť nesmie podceňovať.

A čo teda majú robiť tí, ktorí nechcú na pomalé načítanie svojich stránok doplácať? Tým nezostáva iná možnosť, než spraviť všetko pre to, aby tu nejakým spôsobom prišlo k zrýchleniu.

A ako sa to dá dosiahnuť? Ako zrýchliť webové stránky?

Predovšetkým tým, že sa obrázky pre takúto stránku už pred uložením zmenšia na veľkosť, v ktorej sa zobrazujú. Plus je tu žiaduca päťdesiat až sedemdesiat percentná kompresia. Žiaduce je tiež odstrániť z obrázkov metadáta a zvoliť formát GIF či PNG, prípadne zlúčiť viac menších obrázkov do jedného.

Ďalej je žiaduce obmedziť súbory štýlu CCS a JavaScriptové knižnice na jeden každého druhu a minimalizovať tieto súbory.

Prospieva aj GZIP kompresia priamo na serveri, ktorá zmenšuje súbory textového typu, a to tým, že znižuje objem prenášaných dát nahradením opakovaných výskytov rovnakého reťazca odkazom na jeho prvý výskyt.

Rýchlosť ovplyvňuje aj redukcia počtu prvkov na stránke alebo ich zlučovanie či umiestnenie na externom odkaze.

A možností je pochopiteľne oveľa viac. Hoci všetky by mali viesť k jedinému. Aby na odozvu stačilo pokiaľ možno menej ako sto a maximálne tristo milisekúnd. Čo je považované za dobré, a teda neškodí hodnoteniu danej stránky.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol