zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Stránka s FAQ rozhodne nie je zbytočná

Pokiaľ si myslíte, že FAQ – frequently asked questions, čiže často kladené otázky sú na vašich stránkach úplne zbytočné, tak sa na chvíľu zastavte a možno sa presvedčíte, že to tak skutočne nie je. Možno tento rok, by mohol byť super zmenou a objavíte v nich prínos a potenciál. U niektorých klientov je to totiž hlavná stránka, kde nájdu stručné, avšak jasné odpovede, čím samozrejme pre vás to bude znamenať jedine plus.
Obyčajné odpovede a robia taký posun?
Prirodzene aj takto sa môžete pozerať na kladené otázky, napriek tomu FAQ stránka je skutočne prínosom. Poďme si niektoré plusové aktivity zvýrazniť.
• Ušetríte čas odpovedaním na bežné otázky.
Každý zákazník má samozrejme v hlave nejaký scenár a ten sa snaží doplniť o isté informácie. Ak ich nenájde na webových stránkach, tak buď sa sem už nevráti, alebo so smelosťou obráti na vás s otázkami. Vy samozrejme potrebujete klientelu, teda budete musieť venovať čas mailom a odpovedať. Prípadne iným komunikačným praktikám. Avšak v prípade zverejnených odpovedí, dostane v podstate každý tú svoju a vy z toho len vyťažíte.
• Otázky a odpovede vyriešia mnoho neistôt a môžu aj správne nasmerovať.
Skutočne kvalitne spracovaným obsahom vytvoríte správnu atmosféru a vybudujete istú dôveru, prečo by sa mal tento návštevník stať vašim klientom. V podstate nepochybuje o tom, že služby, ktoré ponúkate, by mali byť podradné. Tu výrazne stúpa šanca na konverziu.
• Podporíte tak konverziu na webe.
Tu vytvárate aj presvedčovací a utvrdzujúci argument, že skutočne sa oplatí spolupracovať s vašou spoločnosťou. Len by bolo asi na mieste si dať pozor, aby toho presviedčania nebolo príliš, nesnažte sa za každú cenu na tomto mieste vnútiť svoj produkt alebo služby.
• Vaša dôveryhodnosť sa na FAQ potvrdí.
Rozhodne by tu mali byť texty, ktoré budú bez gramatických chýb alebo preklepov, aby to nekazilo celkový dojem z vašej webovej prezentácie. Pozor aj na nelogickú štylistiku.
Čo však každého poteší je, že FAQ zohrajú svoju podstatnú rolu aj v oblasti SEO. Vďaka tomu by tu mali byť kľúčové slová. A týmto spôsobom predbehnete napríklad aj konkurenciu, ale aj na druhú stranu všetko musí byť v súlade s Google podmienkami. Pomocou služby Search Console môžete zistiť, či je všetko v poriadku.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol