seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Stop words

Ako takzvané Stop words sú označované slová, ktoré nemajú z hľadiska vyhľadávania na internete žiadny význam. Spravidla sa jedná o predložky, spojky, zámená, nepodstatné slovesá a podobné slová, ktoré síce tvoria napríklad výraz zadávania do vyhľadávača, ale inak sú z pohľadu samotného vyhľadávania celkom nepodstatné.

Stop word sú nežiaduce predovšetkým z dôvodu rizika zníženia hodnoty odkazu, a to predovšetkým v prípade, ak sa vo väčšej miere nachádzajú v konkrétnom texte. Tieto slová sú totiž ignorované indexovacími robotmi, a preto sú celkom nepotrebné a môžu textu skôr uškodiť, než ho vylepšiť.
Zoznam slov, ktoré je možné označiť ako Stop words, sa nazýva Negatívny slovník.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás!
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol