zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Snippet

Pod týmto termínom sa skrýva výsledok, ktorý je zobrazený na stránke výsledkov pri vyhľadávaní označovanom ako SERP. Snippet sa skladá zo základných prvkov, ktorými sú:
– Titulok (najčastejšie v dĺžke 65 znakov)
– URL adresa
– Popis cieľového odkazu (štandardne okolo 150 znakov)
Snippet je možné rozdeliť na základný, ktorý obsahuje len vyššie uvedené prvky, a na pokročilý, kedy je možné vidieť pod základným štruktúrovaním ešte ďalšie prvky v podobe dodatočných odkazov, popisov, adries či akýchkoľvek iných textov. Takto pokročilý Snippet sa následne označuje ako Rich Snippet.
Z podstaty takéhoto zobrazenia je zrejmé, že Snippet hrá dôležitú úlohu pri SEO optimalizácii. To, ako je tento základný popis odkazu vyriešený, ako vyzerá alebo akú obsahovú hodnotu má, totiž ovplyvňuje nielen mieru preklikov, ale takisto zvedavosť potenciálnych návštevníkov a ďalšie, nemenej dôležité záležitosti.

4.6/5 - (16 votes)
Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
4.6/5 - (16 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol