zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

SEO optimalizácia návod

Vidina správne fungujúceho webu a zobrazenia v prvých pozíciách pri vyhľadávaní určitých kľúčových slov sa páči snáď každému. Ako však dosiahnuť toho, že budete mať so svojim webom takýto úspech?

Odpoveďou je práve SEO optimalizácia, ktorej realizácia však môže byť pomerne náročná. Existuje nejaký SEO optimalizácia návod, akým by ste sa mohli riadiť? Áno aj nie, pretože je nutné uvedomiť si, že mať kvalitne nastavený web, ktorý navyše bude skvele fungovať pri vyhľadávaní kľúčových slov, je rýdzo individuálna záležitosť. To znamená, že zatiaľčo na jednom webe to pôjde veľmi ľahko a rýchlo, na druhom to pri použití rovnakých znalostí a princípov bude trvať veľmi dlho alebo to vôbec nepôjde. Z čoho sa skladá taká SEO optimalizácia a ako si počínať, keď chcete realizovať nejaké vylepšenia svojpomocne?

On-page a off-page faktory

Základným poznatkom v oblasti SEO optimalizácie je vedieť, čo treba upraviť a zariadiť, aby to malo pozitívny dopad pri vyhľadávaní kľúčových slov. Základom by mala byť kvalitná analýza, ktorú však len ťažko prevediete, pokiaľ ste v tejto oblasti nováčikom. Na začiatok však bude postačujúce, ak zadáte do vyhľadávača kľúčové slovo, podľa ktorého by ste logicky svoj web hľadali. Vidíte ho medzi prvými zobrazenými výsledkami? Pokiaľ nie, potom sa môžete presunúť k optimalizácii.

Pri optimalizácii je nutné rozlišovať takzvané on-page faktory, čo sú faktory spojené priamo s webom ako takým, a takzvané off-page faktory, ktoré vychádzajú z nejakých externých zdrojov. Čo teda spadá do On-page faktorov?

Čo by ste naopak mohli hľadať v kategórii off-page faktorov?

Hoci si s titulkom či ostatnými parametrami môžete poradiť sami, a to prostredníctvom voľne dostupných zdrojov, so spätnými odkazmi to bude zložitejšie. Tie totiž musíte získavať vhodnými spôsobmi, aby ste neboli od vyhľadávacích nástrojov penalizovaní.

Svojpomoc môže byť zdĺhavá a finančne nevýhodná

Pokúsiť sa o svojpomocnú SEO optimalizáciu môže každý, ale spravidla to vedie k neúspechu alebo nespokojnosti. Z tohto dôvodu pôsobí na trhu mnoho rôznych firiem zaoberajúcich sa realizáciou SEO optimalizácie na objednávku. SEOlight s.r.o. je v tomto obore jedničkou už veľa rokov, preto sa môžete bez jedinej obavy obrátiť na špecialistov práve z tejto firmy.

Nejde iba o úsporu času, ale takisto istotu, že optimalizácia bude prevedená spoľahlivo a že bude mať dlhodobý dopad. To je základným cieľom kvalitnej optimalizácie, a tak je dobré obrátiť sa na špecialistov, ktorým nie sú on-page, ani off-page faktory cudzie, a poradia aj s možnosťou PPC reklamy či ďalších doprovodných prvkov, ktoré vás môžu pri vyhľadávaní posunúť ešte vyššie.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol